Styl skandynawski w Rzeszowie

Artykuł sponsorowany PSH Paweł Michalik
Styl skandynawski, romantyczny, klasyczny, a może industrialny? Takie pytanie warto postawić sobie, urządzając własne mieszkanie. Ludzie coraz chętniej i odważniej angażują się w aranżowanie własnej przestrzeni. Dużo uwagi zwracają na zestawienia kolorystyczne czy wybór mebli i dodatków. Często zapominają jednak jak dużą rolę w wystroju wnętrz odgrywają drzwi oraz podłogi. Inspirację znajdziecie przy nowo otwartym salonie w Rzeszowie przy ul. Lwowskiej 47.

Na zaplanowanie mieszkania lub domu warto dać sobie trochę czasu, poszukać inspiracji.

Jest wiele gotowych rozwiązań, które można wykorzystać we własnych czterech kątach. Powinien pasować do Twojego stylu życia i odpowiadać Twoim potrzebom.

Dlatego przy wyborze drzwi oraz podłóg warto poprosić o pomoc specjalistę.

Salon przy ulicy Lwowskiej ma blisko 400 m2 i dzięki temu można samodzielnie zobaczyć gotowe produkty najlepszych producentów, które znajdują się na ekspozycji. Można je osobiści zobaczyć i wybrać najlepszy wariant do swoich czterech kątów. Poza kolorystyką i materiałem można przekonać się o jakości wykonania i dobrać niezbędne akcesoria. Skupiając się na stylu, materiale i kolorystce, wiele osób zapomina o tym, że np. okucia drzwiowe zwłaszcza klamka oraz taki detale jak listwy przypodłogowe oraz progi mają ogromny wpływ na ostateczny wygląd pomieszczenia. Typ, materiał i kolorystyka potrafią wydobyć z nich wyjątkowy charakter, czyniąc je jeszcze lepiej dopasowanym elementem aranżacyjnym.

Ciekawy design i oryginalne to nie jedyny argument przy wyborze drzwi oraz podłogi. Większość osób skupia się na walorach wizualnych. To one podkreślą wiodący styl aranżacji wnętrza i pozwolą wydobyć jego ukryte piękno. Dobry produkt to jednak nie wszystko. Aby drzwi oraz podłogi służyły przez lata i spełniały swoje funkcje bez zarzutu, konieczny jest ich prawidłowy montaż. Dlatego w salonie można kupić produkt wraz z montażem, przez sprawdzonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Budowa lub remont wywołuje duże emocję, ponieważ chcemy, aby wszystko było zrobione idealnie. Równie emocjonującą kwestią jest przy tej okazji budżet, którym dysponujemy i musi zmieścić w nim wszystkie zakupy z tym związane. Dlatego w salonie Drzwi oraz podłóg w Rzeszowie przy ul Lwowskiej 47 można znaleźć produkty dopasowane do kieszeni każdego klienta.

Podsumowując – kluczowym dla uzyskania oczekiwanego efektu podczas budowy lub remontu jest odpowiedni dobór drzwi oraz podłóg z perfekcyjnym montażem. Dzięki temu można cieszyć się swoim domem lub mieszkaniem. Skorzystaj z pomocy specjalisty, a budowa lub remont nie będzie udręką.

www.salondrzwiipodlog.pl
tel: 17 710 59 07
ul Lwowska 47

Dodaj ogłoszenie