NOWINY24

  Polecamy Twojej uwadze

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Polecamy Twojej uwadze

  • Największe tragedie podkarpackich sportowców. Na torach ginęli żużlowcy, na drogach siatkarze i piłkarze
  • Podkarpacka wieś na starych zdjęciach z Narodowego Archiwum Cyfrowego
  • Za nami Plebiscyt „Piłkarskie Laury Podokręgu Rzeszów”

  Sukces Przemysława Niepokój-Hepnara w Paryżu

  Sukces Przemysława Niepokój-Hepnara w Paryżu

  Beata Terczyńska, mat. WSIiZ

  Nowiny

  Nowiny

  Sukces Przemysława Niepokój-Hepnara w Paryżu
  1/3
  przejdź do galerii

  ©Materiały WSIiZ

  W międzynarodowym konkursie PX3 Prix de la Photographie odbywającym się w Paryżu, jedną z nagród zdobył Przemysław Niepokój-Hepnar, krośnianin i student grafiki komputerowej w mediach WSIiZ w Rzeszowie.
  Konkurs PX3 Prix de la Photographie odbywa się w stolicy Francji i jest jednym z najważniejszych w Europie. Nagrody przyznawane są w kilkunastu kategoriach wśród najlepszych prac nadesłanych przez fotografów z całego świata. W tegorocznej edycji jedną z nagród otrzymał Przemysław Niepokój-Hepnar, za zdjęcie "Mauritius girl".

  - Ostatnie kilkanaście miesięcy to dla mnie wyjątkowy czas pod względem sukcesów, jednakże z dystansem podchodzę do konkursów. Traktuję je bardziej jako narzędzie ułatwiające pracę nad nowym materiałem. Teraz właśnie taki materiał tworzę i zdradzę tylko, że jest to projekt realizowany we współpracy z artystami z Polski oraz świata.
  Dodam tylko, że wielkim motywatorem do dalszego działania dla mnie osobiście jest wyjątkowe wyróżnienie, które przyznał mi Zarząd Województwa Podkarpackiego za moją artystyczną działalność. – dodaje Przemysław Niepokój-Hepnar, laureat wielu międzynarodowych konkursów fotograficznych .

  Przemysław Niepokój-Hepnar tylko w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy otrzymał mnóstwo nagród i wyróżnień. W tym roku m.in. w konkursie Monochrome Photography Awards odbywającym się w Londynie pod patronatem wiodących magazynów i portali fotograficznych, który należy do jednych z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych na świecie.

  W konkursie International Photography Awards, odbywającym się w październiku 2016 roku, zdobył aż 10 honorowych wyróżnień. Na uwagę zasługuje fakt, iż wszystkie zdjęcia nadesłane przez fotografa otrzymały nagrodę, a sam konkurs w środowisku branżowym jest określany mianem „Oskarów”.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo