Sukcesy zawodników Azalii w Pucharze Polski. Sebastian Stachula i Malwina Mul wygrali wyścigi ze startu wspólnego

Zawodniczki Azalii czeka teraz IV seria Pucharu Polski, która odbędzie się w Koziegłowach k. Częstochowy Archiwum klubu
Sebastian Stachula (Smak Górno Poltino Azalia Brzóza Królewska) zajął 1. miejsce w, rozegranej w Turawie k. Opola, III serii Pucharu Polski. Uzyskał to w kategorii junior młodszych (90 km). Wśród młodzików 2. lokatę zajął Norbert Stafiej.

W wyścigu na czas Stachula zajął 9., a Mateusz Szymbara (Stal Rzeszów) 17. miejsce.

W Darłowie w III serii PP rywalizowały kobiety. Młodziczka Malwina Mul (Azalia) wygrała Kryterium Burmistrza Miasta - jazdę na czas (5 km).

W wyścigu ze startu wspólnego zajęła 2. miejsce. Wśród juniorek młodszych w czasówce 8. lokatę zajęła Zuzanna Flis, a u juniorek 9. miejsce Kinga Kalembkiewicz. W wyścigu open w klasyfikacji juniorek Kinga Piersiak finiszowała na 5. pozycji.