NOWINY
  TO CIĘ ZAINTERESUJE

  Dział sportowy poleca!

  Rozwiń
  Zwiń

  Dział sportowy poleca!

  • Sportowy Rozkład Jazdy
  • Kandydatki do tytułu miss Australian Open
  • Developres poległ w starciu z Busto Arsizio

  Swastyki przy Dominikańskiej

  Swastyki przy Dominikańskiej

  ala

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Wczoraj w "nowinach" opisaliśmy wulgarne napisy i swastyki, jakie ktoś namalował sprayem na samochodzie i oknach polsko - niemieckiego małżeństwa z ul. Dominikańskiej w Rzeszowie. Zadzwonili do nas lokatorzy bloku. Twierdzą, że znają winnego i mówią o bezradności w walce o swoje prawa.
  Mieszaniec bloku przy ul. Dominikańskiej (nazwisko do wiadomości Redakcji): - Moim zdaniem to, co zrobiono państwu Hiller, to nie wynik dyskryminacji rasowej, ale zastraszanie lokatorów. Małżeństwo, któremu wymalowano swastyki, od 2 lat, podobnie jak i inni lokatorzy, walczy z właścicielem pobliskiej pubu o zachowanie ciszy nocnej. Mieszkańcy ul. Dominikańskiej odbierają to jednoznacznie: lepiej nie protestować, bo i nasze samochody zostaną pomalowane.
  Wcześniejsze petycje do Spółdzielni Mieszkaniowej "Budowlanych" nie zostały uwzględnione. W Urzędzie Miasta też stwierdzono, że wyolbrzymiamy. Tymczasem lokal mieści się w bloku, jest otwarty do północy i odwiedzany przez młodzież, która po wyjściu znakomicie się bawi sikając na trawniki, rysując samochody i łamiąc lusterka. Także malując swastyki i ordynarne hasła.
  FORUM. Wielu mieszkańców ul. Dominikańskiej wskazywało tego samego winowajcę wandalizmu. W związku z tym prosimy o telefony od mieszkańców tego osiedla. Czy myślą Państwo podobnie, jak Czytelnik, którego wypowiedź przytoczyliśmy? Zbierzemy Państwa opinie i przekażemy je prezydentowi Rzeszowa. Telefon: 852 27 56 lub e-mail: a.pudlo@gcnowiny.pl.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo