Szalony rockandroll

  Szalony rockandroll

  ar

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Tancerki zespołu "Strecz" porwały krośnieńską widownię.

  Tancerki zespołu "Strecz" porwały krośnieńską widownię. ©ANDRZEJ RAUS

  Widownia z entuzjazmem przyjęła premierowy spektakl zaprezentowany wczoraj przez Zespół Tańca Współczesnego "Strecz", podczas II Krośnieńskich Spotkań Tanecznych.
  Tancerki zespołu "Strecz" porwały krośnieńską widownię.

  Tancerki zespołu "Strecz" porwały krośnieńską widownię. ©ANDRZEJ RAUS

  Spektakl "Krejzi", bo o nim mowa, powstał z inspiracji szaloną muzyką lat 60., kiedy to rock,n,roll podbijał świat. - Z założenia jest to przedstawienie, na którym publiczność ma się dobrze bawić, słuchając popularnej muzyki i oglądając nieco zmodyfikowane, ale dobrze znane motywy filmowe - mówi twórczyni spektaklu, choreograf i reżyser w jednej osobie Sabina Wójcik - Grygolec.
  Publiczność bawiła się znakomicie, za sprawą tancerzy: Anny Kosiorowskiej, Katarzyny Korony, Agnieszki Piróg, Agnieszki Rajchel, Jolanty Korony, Aleksandry Flis, Karoliny Paradysz, Kamili Pawłuckiej, Karoliny Lorenc i Tomasza Gajewskiego.
  II Krośnieńskie Spotkania Teatralne rozpoczął na początku maja występ taneczny słuchaczy i absolwentów Studium Animatorów Kultury w Krośnie, wczoraj dał popis "Strecz", a spotkania jeszcze w bm. zakończy Lubelski Teatr Tańca.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo