Szczegółowa relacja na żywo: Pogoń Szczecin - Stal Stalowa Wola (1 maja)

Marcin Jastrzębski
Wszystkich kibiców zapraszamy na relację minuta po minucie z meczu I ligi pomiędzy Pogonią Szczecin a Stalą Stalowa Wola. Zaczynamy o godziny 19.

Chociaż piłkarze Stali Stalowa Wola są spisywani na straty w wyjazdowym pojedynku z jednym z czołowych zespołów pierwszej ligi, Pogonią Szczecin, to wcale nie zamierzają wybrać się w daleką podróż na północ Polski tylko na wycieczkę.

"Stalówka" w swoim ostatnim pojedynku pokonała u siebie Flotę Świnoujście 2-0 i pokazała się z niezłej strony. A wiosną nasza drużyna lepiej prezentuje się na dodatek na wyjazdach, była bliska wywiezienia trzech punktów z Katowic i Bielska Białej, remisując ostatecznie z GKS i Podbeskidziem po stracie goli w końcówkach spotkań.

Teraz stalowowolscy piłkarze liczą po cichu, że mogą sprawić niespodziankę w Szczecinie.