Szczepienia przeciw COVID-19. Nie zaszczepiłeś się? Będą do Ciebie dzwonić!

Mateusz Bąk
Mateusz Bąk
- Dane osób, które nie poddały się szczepieniu przeciwko COVID-19, obejmujące imię i nazwisko, numer PESEL oraz numer telefonu, mogą być udostępniane z systemu teleinformatycznego, (…) Narodowemu Funduszowi Zdrowia w celu informowania przez ten podmiot osób, których dotyczą te dane, o możliwości poddania się szczepieniu przeciwko COVID-19 – to treść najnowszego rozporządzenia dotyczącego walki z pandemią (za money.pl).Tym samym osoby, które nie zaszczepiły się przeciw COVID-19 bądź nie zarejestrowały się na szczepienie, mogą spodziewać się telefonu. NFZ przeprowadziło już pilotaż takiej akcji. Zaangażowano przy tym toruńską firmę Neuca i Screening Up z Gdańska. Jakie są wady takiego rozwiązania? Więcej szczegółów >>> TUTAJ Krzysztof Piotrkowski / Glos Pomorza / Polskapress
Bardzo prawdopodobne, że osoby, które nie zaszczepiły się przeciw COVID-19 bądź nie zarejestrowały się na szczepienie, już niebawem będą mogły spodziewać się telefonu. W narodowym programie szczepień i wszelkich akcjach w ramach kampanii profrekwencyjnej rząd chce iść o krok dalej i zachęcać obywateli drogą telefoniczną. NFZ przeprowadziło już pilotaż takiego rozwiązania. Efekt? Co czwarta osoba zgodziła się na zapisanie na szczepienie.

Zobacz wideo: Lekarze i NFZ będą dzwonić i zachęcać do szczepień.

Rząd będzie dzwonić do niezaszczepionych?

W ramach kampanii profrekwencyjnej rząd chce iść o krok dalej i zachęcać obywateli drogą telefoniczną. NFZ przeprowadziło już pilotaż takiego rozwiązania. Efekt? Co czwarta osoba zgodziła się na zapisanie na szczepienie.

POZNAJ SZCZEGÓŁY AKCJI >>> TUTAJ <<< LUB W GALERII!

Wideo

Materiał oryginalny: Szczepienia przeciw COVID-19. Nie zaszczepiłeś się? Będą do Ciebie dzwonić! - Nowości Dziennik Toruński

Komentarze 22

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

hahahahaha ciekawe jak do mnie zadzwonia skoro kupilem zarejestrowany numer na OLXie :) bez kitu...

A
Abadon
11 czerwca, 9:05, Gość:

i już antyszczepionkowi ćwierćinteligenci zesrali się w komantarzach hahaha. ja to bym was na siłę szczepił, a jak nie to was odizolował od reszty społeczeństwa.

oj tam covidioci i covidiotki niech się szczepią, szczepią i szczepią = im więcej i szybciej tym lepiej, bo zycie wśród debili jest odrobinę nieznośne...

ci którzy uwierzyli w bezobjawową pandemię to przecież ci sami którzy uwierzyli w bezobjawowego bozia o bozię...

chcą iść do nieba więc nie wolno im przeszkadzać...

m
mimi
11 czerwca, 09:44, Kasia_wroc_od2lat:

Izolować i dać opaskę na ramię tym nieszczepionym! To przez nich będzie 4 fala i lockdałn bo za mało nas zaszczepionych! Zakaz wchodzenia do miejsc publicznych i najlepiej wydzielone strefy na wzór getta, zrobić taką jedną dzielnice np trójką albo ołbin na getto , ogrodzić i niech tam siedzą!

Ludzie się szczepią tylko z powodu lockdownów lub chęci wyjazdu. To jest jedyny pozytyw. Czyli innymi słowy płacimy haracze firmom farmaceutycznym. To jest super biznes. Jak będą ludzie dalej chorować, to będą mówili, że mało zaszczepionych. Jak pandemia ustanie, to ogłoszą sukces szczepionek. Nikt tak na prawdę nie zweryfikuje skuteczności tego eksperymentu, a ryzyko jest duże.

A ta cała "nauka"? Drodzy wyznawcy "nauki", co macie oprócz statystyk? Bo statystyki to w gruncie rzeczy tylko nowsza wersja doświadczenia.

G
Gość

Będą namawiać do wzięcia udziału w eksperymencie medycznym za darmo a do tego podsuną papier do podpisu, że zrzekasz się praw do odszkodowania ponieważ nikt nie ponosi odpowiedzialności za skutki. Od taka nowa rzeczywistość.

G
Gość

ooo, to moze od razu do endokrynologa mnie zarejestruja ?

G
Gość
10 czerwca, 08:45, koleww:

a proszę mi powiedzieć jakim prawem NFZ udziela moich danych osobowych podmiotom nie-lekarskim? Szczególnie jakimś telemarketerskim firmom?

A dlaczego nie? RODO ma chronić zlodziei-polityków, a nie zwykłych obywateli.

k
koleww

a proszę mi powiedzieć jakim prawem NFZ udziela moich danych osobowych podmiotom nie-lekarskim? Szczególnie jakimś telemarketerskim firmom?

R
RODO

Proszę podać nr tych telefonów to odrazu zablokuje. Niech sobie ta firemka dzwoni do morawieckiego i simona. A od ludzi to niech się odpie....

G
Gość

Wariant Delta koronawirusa jest już w Niemczech - obecne szczepionki przed nim nie chronią....

g
gość

Czyli dzwonić do większości Polaków?

G
Gość

Po prostu to jest bardzo niebezpieczna preparat genetyczny wnika do jądra komórki i powoduje(( trwałe))upośledzenie odporności , dzwi dla wirusów i różnych chorób stają otworem, mniej więcej po 40 tygodniach wyjdą znaczne skutki uboczne , dlatego cały świat zaczęli jednocześnie żeby równo wyszxzepic ludzi w tym terminie , powodują znaczny wzrost chorób populacyjnych , które będą trudne do udowodnienia , bo są masowe np cukrzyca, śmiertelność po 1 miesiącu to 0,38 procent, jeden na 260 osób umiera , wcale nie jeden na milion, za wszelką cenę trzymać się z daleka , jak będą zmuszać to musi być wojna domowa, kto zlecił fundacja rockeffer, rotschild , soros , Gates , światowe forum ekonomiczne , mfw, całą partia amerykańskich koncernów big farm big tech, ogólnie globalisci ,

R
Ratownik medyczny
7 czerwca, 16:10, Gość:

Koniecznie,bo już,bo trzeba...dostaliście szajby z tymi szczepionkami!kto wam płaci za sianie strachu wśród ludzi,tchórzliwe pomioty?OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH i koniec tematu ciocie

7 czerwca, 19:12, Gość:

Tak w sieci krążą imbecyli bzdety .

Pisane z zapierdzianej poduszki

w ciepełku , przed własnym kompem

Bez świadomości o pracy na OIOMie

gdzie dzieją się codziennie

ludzkie tragedie , niestety .

Był taki w sieci kozak

z pandemii sobie

drwił i się śmiał

aż zaczął się mocno dusić

i na OIOMie w łóżko

na rzadko się [email protected]ł .

Tak puszył się "wolnością"

Jaki on myślący jest

Potrafi dodać dwa do dwa

Jak to go media oszukują .

Jak reżim sanitarny na niego chrapkę ma .

Teraz oddycha dzięki maszynie

i tylko "wolnego" stolca w pampersie ma .

7 czerwca, 21:38, Ratownik medyczny:

Nie p ierdol farmazonów. Na początku białe kondony. A potem wystarczy tylko fizelinowy fartuszek. J ebać pseudo pandemię. Najwięcej mają do powiedzenia Ci co najmniej przy pacjentach robią. Cześć wolnej Polsce. Ps. Kończą się dodatki Covidove cholerne obiboki.

8 czerwca, 7:22, Gość:

Hmmm . Ma być wolna Polska , by móc [email protected]ć . W białych kondonach . W pasach [wulgaryzm] powinieneś być zapięty , seksualny dewiancie z analną wlewką rolki dla spokoju personelu .

8 czerwca, 07:40, Flet not det:

Cykor zawsze ma głowę w piasku. Ale dupsk o na wierzchu. Wiadomo po co. J ebać panikarzy. Jak wyżej. Najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej przy pacjentach robią.

8 czerwca, 11:53, Gość:

Dużo poj ebiesz , jak ci cewnik do pęcherza założą internetowy zboczony bohaterze .

Jak już pisałem. Najwięcej do powiedzenia mają Ci co najmniej przy pacjentach robią. Czym się różnimy? Ja naprawdę pracuje przy covid a ty nie. Śmieszą Cię procedury medyczne typu cewnikowanie. O ironio losu. Byc może będziesz moim pacjentem. Ale na ludzi honoru będziesz mógł liczyć. I nie mów nigdy nigdy. Cześć wolnej Polsce.

o
o.Bajtek

Ode mnie usłyszą 3 słowa do ojca prowadzącego.

Chyba że zadzwonią z konkretną ofertą.

Nie ma zgody na to, aby rząd płacił olbrzymie pieniądze za powieszenie ich na plakatach. Rząd sponsoruje gwiazdorom kolejny apartament. A co my z tego mamy??? Oni mieszkają w luksusowych apartamentach, a w jakich warunkach my??? W nieruchomościach Obajtek przy Lewym to amator.

Obajtek dostał 50%. Mi dajcie 10% i zapiszę się na Pfizera ;)

G
Gość

nie mialbym nic przeciwko temu by non stop dzwonic do:

- Kaczynskiego pytac o 50 tys zlotych lapowki za Srebrna

- Szumowskiego pytac o maseczki od instruktora narciarstwa

- Sasina o 70 milionow za karty do glosowania

- Morawieckiego za przesuniete wybory

- Cieszynskiego o respiratory od handlarza bronia

- Banasia za kamienice boordello

- Karczewskiego o loty do Ukrainek

itp itd

G
Gość
8 czerwca, 1:27, Gość:

czyje interesy reprezentuje rzad?napewno nie zwyklych ludzi...

czy az sie tak zaprzedali ze nawet beda przymykac oczy na tragiczne skutki "szczepien"? i nawet dzieci chca wykorzystac do swoich brudnych interesow?Jaka jest cienka granica miedzy dobrem a zlem...

Za takie działania rząd dostał od unii 750mln którymi teraz z gestem dzieli się i chwali się. Za posłuszeństwo zostali opłaceni

Dodaj ogłoszenie