Stars Impresariat Filmowy poszukuje m.in. dziecięcych statystów o egzotycznej urodzie - dziewczynek i chłopców, w wieku 3-13 lat, tylko z województw małopolskiego i podkarpackiego.

- Jeśli chcecie wziąć udział w nagraniach, prześlijcie aktualne zdjęcie, nr telefonu, imię i nazwisko oraz miejscowość zamieszkania na adres wataha@stars-impresariat.pl - czytamy na stronie Stars Impresariat Filmowy.

W przypadku dziecka potrzebne są: imię i nazwisko dziecka i rodzica, numer kontaktowy, wiek i aktualne zdjęcia oraz miasto zamieszkania.

CZYTAJ TEŻ: To już pewne! Będzie trzeci sezon serialu HBO "Wataha". Zdjęcia w Bieszczadach rozpoczną się w lutym

Pisaliśmy, że HBO potwierdziła nam rozpoczęcie przygotowań do trzeciego sezonu Watahy.

Na plan serialu wracają Leszek Lichota, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Dagmara Bąk, Maciej Mikołajczyk, Jacek Lenartowicz, Jarosław Boberek, Mariusz Saniternik, Andrzej Konopka i Piotr Żurawski.

Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w lutym.

ZOBACZ TEŻ: Dzień na planie zdjęciowym serialu "Wataha"

- Granica między Ukrainą a Polską, a tym samym Unią Europejską ciągle nas inspiruje, a nasze Bieszczady są po prostu piękne i fascynujące. Wracamy w tam, bo gdzie jak nie w Bieszczadach można nakręcić trzeci sezon „Watahy”. Będzie niebezpiecznie, mrocznie i nieprzewidywalnie. Przed nami kilka miesięcy ciężkiej pracy – mówi Bogumił Lipski, producent Watahy z ramienia HBO.

Cieszymy się, że możemy powrócić do wyjątkowej scenerii Bieszczad, by zrealizować kolejny sezon jednego z naszych najbardziej popularnych seriali. Jak udowodniły poprzednie sezony „Watahy” oraz nasz najnowszy polski serial „Ślepnąc od świateł” jest zapotrzebowanie na polskie produkcje nie tylko na lokalnym rynku, ale również w Europie Środkowej i poza nią – przyznaje Johnathan Young, VP Original Programming and Production, HBO Central Europe.

Za scenariusz trzeciego sezonu Watahy odpowiadają Piotr Szymanek (head writer), Katarzyna Tybinka oraz Marta Szymanek.

Producentami ze strony HBO Polska są Bogumił Lipski i Izabela Łopuch (executive producer). Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young. Producentem ze strony ATM GRUPA jest Andrzej Muszyński.

Oba dotychczasowe sezony Watahy można oglądać w HBO GO.

BIESZCZADZKIE KLIMATY