MKTG SR - pasek na kartach artykułów
6 z 24
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
STOLARZ...
fot. Pixabay/joeheath92

Szukasz pracy za granicą w tzw. budowlance? Sprawdź wybrane propozycje z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie

STOLARZ

Niemcy
Zakres obowiązków: produkcja (okien, drzwi, mebli, schodów), montaż w konstrukcjach drewnianych (okien, drzwi, schodów).
Umowa o pracę na czas nieokreślony.
Wynagrodzenie: od 13,5 euro za godzinę.

Wymagania:
Wykształcenie: zasadnicze branżowe
Znajomość języków:
niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia: prawo jazdy kat. B.

Zobacz również

Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Kubę Klimka z Oświęcimia

NOWE

Podlaskie smaki. Śmietankowy smak dzieciństwa - lody "U Matczaka" w Sokółce

NOWE

Polecamy

Nowi radni Rady Miejskiej w Przemyślu złożyli ślubowanie

Tu zjesz najlepsze sushi w Rzeszowie

Z Łańcuta do Koszalina