Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 24
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
CIEŚLA/STOLARZ BUDOWLANY...
fot. Pixabay/citycollegenottingham

Szukasz pracy za granicą w tzw. budowlance? Sprawdź wybrane propozycje z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie

CIEŚLA/STOLARZ BUDOWLANY

Szwecja
Zakres obowiązków: wykonywanie wszelkiego rodzaju prac ciesielsko-budowalnych przy budowie, przebudowie i rozbudowie domów – wewnątrz i na zewnątrz budynków (remontowanie, konserwacja).
Umowa o pracę na czas nieokreślony.
Pensja: od 155 koron szwedzkich za godzinę.

Wymagania:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane, specjalizacja: stolarz-cieśla budowlany
Znajomość języków:
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany.

Zobacz również

Tego boi się Europa. Sondaż nie zostawia złudzeń

Lubelscy prawosławni poświęcili dzisiaj swoje wielkanocne koszyczki. Zobacz zdjęcia

Polecamy

Liga Mistrzów siatkarzy: „Igła” typuje zwycięzcę finału w Antalyi

Giro d'Italia. Startuje wyścig, 22. tour Rafała Majki

Wisła zagra w el. Ligi Europy. "Nie potraktujemy tego jak wycieczki turystycznej"

ROZMOWA