Szybka pożyczka przez internet – do jakiej kwoty?

Partnerem cyklu jest PKO BP
Pożyczka gotówkowa online pomaga nam w pokryciu nagłych wydatków czy realizacji marzeń. Oczywiście dużo zależy też od tego, jaka kwota zaspokoi nasze potrzeby. W związku z tym pojawia się pytanie, jaka jest maksymalna kwota pożyczki online? Kto może się o nią ubiegać?

Jaka jest maksymalna kwota pożyczki online?

Maksymalna wysokość pożyczki gotówkowej, jaką można otrzymać online, będzie się różnić, w zależności od tego, który bank wybierzemy i tego czy jesteśmy jego stałym klientem. W większości przypadków nowy klient, może otrzymać pożyczkę do 5 tys. złotych. To kwota, o jaką można wnioskować niemal od ręki. Klient musi jednak wcześniej spełnić kilka warunków. Jakich? Niezbędne będą:

  • pełnoletność,
  • aktualny dowód osobisty,
  • status rezydenta,
  • aktualny adres e-mail i numer telefonu,
  • stały dochód.

Należy jednak pamiętać o tym, że pozytywne rozpatrzenie wniosku to nie wszystko. To, czy i kiedy klient otrzyma szybką gotówkę przez internet, jest uzależnione od tego, w jakim banku posiada konto i w jakim, banku złoży wniosek o pożyczkę. Przykładowo: jeśli jesteś klientem PKO Banku Polskiego i chcesz wziąć pożyczkę przez internet właśnie za pośrednictwem tego banku, możesz liczyć na to, że pieniądze znajdą się na Twoim koncie nawet 30 sekund od podpisania umowy.

Gotówka przez internet – już od 1500 zł

Potrzebujesz szybkiej gotówki przez internet? Pożyczka gotówkowa to rozwiązanie dla ciebie. W ten sposób możesz uzyskać od 1500 zł do 5 tys. zł od ręki. Jeśli jesteś klientem PKO Banku Polskiego, możesz wnioskować o pożyczkę nawet do 200 tys. złotych*!. Pożyczkę możesz otrzymać w 100% online, składając wniosek przez aplikację IKO lub w serwisie internetowym iPKO. Osoby, które nie korzystały dotąd z produktów PKO Banku Polskiego, mogą ubiegać się o pożyczkę w kwocie do 4500 zł*, również załatwiając wszelkie formalności zdalnie (podpisanie umowy, potwierdzenie tożsamości).

*RRSO na dzień 24.03.2021 to 7,45%.