Szymon Skulski (w środku) pływak Delfina Tarnobrzeg.
Szymon Skulski (w środku) pływak Delfina Tarnobrzeg. archiwum prywatne
Ogólnopolskie Zawody Pływackie o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Kielce odbyły się w dniach 10-11 listopada z udziałem zawodnika Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Tarnobrzeg Szymona Skulskiego.

W sumie w zawodach o puchar Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Kielce udział wzięło niespełna 200 zawodników z 24 klubów całej Polski oraz drużyna Aqualeader Kijów z Ukrainy.

Szymon Skulski wywalczył cztery medale, w tym jeden z najcenniejszego kruszcu złota i do tego dołożył trzy srebrne krążki. To bardzo dobre osiągnięcie trzynastoletniego pływaka z Delfinu Tarnobrzeg.

Złoty medal zdobył na 50 metrów stylem motylkowym z czasem 0.29.41 sekundy.

Srebrny medal na 50 metrów stylem dowolnym z czasem 0. 27.46 sekundy.

Srebrny medal na 100 metrów stylem dowolnym z czasem 0:59.97 sekundy.

Srebrny medal na 200 metrów stylem dowolnym z czasem 2.17.21 minuty.

Zajął szóste miejsce na 100 metrów stylem motylkowym z czasem 1.11,65 minuty.

W klasyfikacji generalnej pływackich zawodów w Kielcach, w roczniku 2005 Szymon Skulski z Uczniowskiego Klubu Sportowego Delfin Tarnobrzeg zajął bardzo dobre trzecie miejsce.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Następcy naszych sportowców - synowie idą w ich ślady [GALERIA ZDJĘĆ]

Syn byłego piłkarza KSZO zginął w wypadku [ZDJĘCIA]

Korona Kielce - piłkarze bez tajemnic, ich wartość rynkowa

Zgody i kosy kibiców świętokrzyskich klubów piłkarskich

Materiał oryginalny: Szymon Skulski z UKS Delfin Tarnobrzeg startował na zawodach pływackich w Kielcach. Zdobył cztery medale - Echo Dnia Podkarpackie