NOWINY24
  TO CZYTAJĄ INNI

  Popularne na portalu

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Popularne na portalu

  • Przestępcy seksualni z Podkarpacia. Zdjęcia gwałcicieli i pedofilów z rejestru MS
  • Wypadek na moście w Przemyślu. Samochód prawie spadł do rzeki Wiar
  • W Rzeszowie trwa przedświąteczna spowiedź [DATY, GODZINY]

  Tadeusz Urban kandydatem na burmistrza Łańcuta

  Tadeusz Urban kandydatem na burmistrza Łańcuta

  Małgorzata Motor

  Nowiny

  Nowiny

  - Głównym problemem Łańcuta jest infrastruktura drogowa, która uniemożliwia rozwój miasta pod względem turystycznym - twierdzi Tadeusz Urban.
  Tadeusz Urban kandydatem na burmistrza Łańcuta

  ©Archiwum

  Tadeusz Urban ma 46 lat. Jest żonaty. Ma 4 dzieci w wieku od 17 do 23 lat. Współzałożyciel i przewodniczący Związku Zawodowego Rolnictwa i Obszarów Wiejskich "Regiony". Od 1987 r. prowadzi własną działalność gospodarczą.

  W latach 2001 - 2005 poseł IV kadencji RP. W 2005 r. ubiegał się o mandat senatora. Po podpisaniu porozumienia z SLD, kandyduje do Sejmiku Wojewódzkiego ze wspólnej listy jako zamykający tę listę.

  Tadeusz Urban jest za poszerzeniem granic miasta, budową kolejnych parkingów, utworzeniem specjalnej podstrefy ekonomicznej i rozbudową bazy sportowej w mieście. Przeciwny jest powołaniu straży miejskiej w Łańcucie.

  Jaki jest jego zdaniem największy problem Łańcuta i jak go rozwiązać?
  -Głównym problemem Łańcuta jest infrastruktura drogowa, która uniemożliwia rozwój miasta pod względem turystycznym. Potrzebne są nie tylko drogi i chodniki, ale też parkingi - twierdzi kandydat na burmistrza.

  I dodaje: - Brakuje również w mieście stoisk z pamiątkami, które pozwoliłyby naszym mieszkańcom na dodatkowy zarobek. Będąc burmistrzem, postarałbym się również o bezpłatny Internet. W Rzeszowie udało się to zrobić, więc u nas też jest to do zrobienia.

  - Ważne jest również utworzenie specjalnej podstrefy ekonomicznej. Przyciągnęłaby do nas inwestorów, a co za tym idzie powstałyby nowe miejsca pracy - przekonuje Tadeusz Urban.


  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (13)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (13) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo