Zamknij

Nowiny

Tajemnicza paczka na komisariacie policji przy ulicy Jagiellońskiej w Rzeszowie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Do komendy policji na ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie zgłosił się mężczyzna, który do zawiadomienia dołączył paczkę. W środku był zafoliowany proszek.

K.Kapica

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/24] Następne

Do komendy policji na ul. Jagiellońskiej w Rzeszowie zgłosił się mężczyzna, który do zawiadomienia dołączył paczkę. W środku był zafoliowany proszek.

Strażacy otrzymali zgłoszenie o nieznanej przesyłce z podejrzeniem substancji niebezpiecznej, najprawdopodobniej wąglika, która została dostarczona do Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie przez pracownika z rzeszowskiej firmy, do której wcześniej trafiła.

- Było podejrzenie, że to może być wąglik. Przesyłka została zabezpieczona - powiedział podczas akcji Witold Wiercioch z PSP w Rzeszowie.

Na miejsce zostali skierowani strażacy wraz z Grupą Ratownictwa Chemicznego z Nowej Sarzyny.

Trwa dokańczanie akcji. Przesyłka została przekazana do dalszych badań - do laboratorium kryminalistyki Komendy Wojewódzkiej Policji.

Aktualizacja, godz. 23.29
Jak poinformowała nas policja, czynności w KMP Rzeszów zostały już zakończone. Nie stwierdzono zagrożenia.

<script class="XlinkEmbedScript" data-width="640" data-height="360" data-url="//get.x-link.pl/9c7c7220-2a94-d523-9663-50ee9f43cb68,f40e10df-70ca-2b00-87c6-a67d80068d9d,embed.html" type="application/javascript" src="//prodxnews1blob.blob.core.windows.net/cdn/js/xlink-i.js?v1"></script>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy