Targi Beauty Expo już 7 kwietnia w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena w Jasionce

pk
Targi Beauty Expo to okazja do poznania najświeższych trendów beauty, promocji firmy i pozyskania kontaktów handlowych.
Największe targi kosmetyczne na Podkarpaciu, wręczenie nagród laureatom Plebiscytu Mistrzowie Urody, znane marki kosmetyczne, warsztaty, konkursy, darmowe konsultacje kosmetyczne i pokazy – to wszystko i jeszcze więcej będzie się działo w dniach 7-8 kwietnia w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce.

Uczestnicząc w największych na Podkarpaciu targach kosmetycznych Beauty Expo, możesz nawiązać kontakty z klientami oraz innymi firmami z branży.
Z jednej strony wydarzenie skierowane jest do osób pracujących w sektorze kosmetycznym, a także do wszystkich tych, którzy interesują się wizażem, manicure, pielęgnacją i fryzurami.

Targi Beauty Expo to świetna okazja do poznania oczekiwań klientów, otrzymania natychmiastowych opinii o produktach firmy. Ponadto wydarzenie pozwala znaleźć lokalnych dystrybutorów produktów, nawiązać kontakty branżowe, zaznaczyć obecności na rynku, wykreować nowe trendy i stworzyć bezpośrednią relację z klientami . Biorąc udział w imprezie, możesz dokonać prezentacji produktów w oparciu o wszystkie pięć zmysłów.

Z myślą o odwiedzających targi, przygotowano wiele atrakcji. W programie m.in.: merytoryczne wykłady specjalistów branży kosmetycznej, darmowe konsultacje, możliwość zakupu kosmetyków, metamorfozy, warsztaty fryzjerskie z najnowszych technik koloryzacji i stylizacji włosów, pokaz fryzur i uwielbiana przez wszystkich fotobudka.

To i wiele więcej już 7-8 kwietnia w G2A Arena!

Nie może Ciebie zabraknąć na Beauty Expo, ponieważ to miejsce, gdzie zapoznasz się z aktualnymi trendami oraz nowinkami kosmetycznymi. Na ekspozycji targów wystawcy zaprezentują szereg różnych produktów. Imprezie blasku doda gala Mistrzów Urody i zaangażowani do współpracy eksperci ze świata Beauty.

Więcej na temat targów i wystawców możesz przeczytać na stronie: http://beautyexpo.pl/

Zdobądź nowych klientów na Targach Beauty Expo w Jasionce!

Uczestnicząc w targach jako wystawca masz możliwość zaprezentować swoją markę i produkty, a także pozyskać nowe kontakty handlowe.
W sprawie wynajecia stoiska prosimy o kontakt:
Izabela Kubas
Młodszy Specjalista ds. Sprzedazy i organizacji Imprez
izabela.kubas@cwkoperator.pl
+48 889 043 573

Targi Beauty Expo już 7 kwietnia w Centrum Wystawienniczo Kongresowym G2A Arena w Jasionce

Wideo

Dodaj ogłoszenie