Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
W zaległym meczu siatkarskiej ekstraklasy kobiet, E.Leclerc...

Tauron Liga. E.LECLERC MOYA Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów 2:3. [ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU]

E.LECLERC MOYA Radomka - Developres SkyRes 2:3 [ZDJĘCIA Z MECZU]

W zaległym meczu siatkarskiej ekstraklasy kobiet, E.Leclerc Moya Radomka Radom przegrał z Developresem SkyRes Rzeszów 2:3 (25:22, 20:25, 25:17, 22:25, 11:25)
E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa 4, Honorio 22, Johnson 28, Twardowska 14, Picussa 9, Łukasik 6, Witkowska (libero) oraz Biała, Bałucka, Zaborowska, Szczygioł.
Developres: Kaczmar 1, Rasińska 25, Lazić 6, Blagojević 9, Polańska 9, Stencel 11, Krzos (libero) oraz Przybyła (libero) Krajewska, Grabka, Van Ryk 6, Fidon-Lebleu 6.
MVP meczu: Aleksandra Rasińska (Developres SkyRes).
Znakomite spotkanie na szczycie siatkarskiej ekstraklasy kobiet rozegrano w środowy wieczór w Radomiu. Szkoda, że przy pustych trybunach. Mecz wicelidera tabeli, E.Leclerc Moya Radomka z liderem stał na bardzo wysokim poziomie sportowym i każdy wynik w tym meczu był możliwy.
Radomski zespół czuje duży niedosyt, bo prowadził w setach 1:0, 2:1 i był bardzo bliski wygrania czwartej partii i tym samym całego meczu za trzy punkty.
Skuteczny atak Janisy Johnson z lewego skrzydła dał radomiankom wygranie pierwszego seta. Pierwszy set był pełen emocji i walki. Początek należał do radomianek, które prowadziły 8:4, 13:8. Po bloku na Julii Twardowskiej było po 21. Jednak w końcówce rzeszowski atak został odparty.
W drugim secie rzeszowianki objęły prowadzenie 3:0. Gospodynie jeszcze zmniejszyły straty do 6:7, ale szybko zobaczyliśmy wynik 8:15. Radomka walczyła, zmniejszył straty do 19:22, ale ostatnie słowo należało do zespołu gości na 25 punkt zdobyła Jelena Blagojević po obiciu bloku.
Po porażce w drugim secie trzeci został nadspodziewanie łatwo wygrany przez radomianki. Seta zakończyła bardzo dobrym atakiem Brazylijka Bruna Honorio.
Do połowy czwartego gra była wyrównana z minimalną przewagą gospodyń - 13:10, 16:14. Następnie zespół gości przejął inicjatywę i zasłużenie wygrał po dramatycznej walce.
Tie break był tylko na początku wyrównany. Potem górę wzięły umiejętności lidera, który wygrał w Radomiu.