NOWINY24

  Polecamy Twojej uwadze

  Rozwiń
  NOWINY24
  Zwiń

  Polecamy Twojej uwadze

  • Studniówka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Rzeszowie
  • Najlepsze restauracje w Przemyślu według użytkowników portalu TA [TOP 15]
  • Tak rozmawiają policjanci. Znasz ich slang? [QUIZ]

  Te dzieła sztuki możesz wylicytować na aukcji WOŚP w galerii...

  Te dzieła sztuki możesz wylicytować na aukcji WOŚP w galerii BWA w Krośnie [ZDJĘCIA]

  Ewa Gorczyca

  Nowiny

  Nowiny

  Tradycyjnie w Krośnie odbędzie się licytacja dzieł sztuki, z której dochód trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja rozpocznie się
  1/15
  przejdź do galerii

  Tradycyjnie w Krośnie odbędzie się licytacja dzieł sztuki, z której dochód trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja rozpocznie się w piątek 11 stycznia o godz. 17 w galerii Biura Wystaw Artystycznych pryz ul. Kolejowej 1.

  Swoje prace ofiarowali artyści z regionu, będą też prace uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krośnie. Oprawę muzyczną przygotowało Trio Smyczkowe z Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Krośnie. Na aukcję przygotowano ponad 50 obrazów, grafik, rysunków, rzeźb i innych przedmiotów sztuki użytkowej. Do wylicytowania będą też kalendarze krośnieńskie z autografami autorów ilustrujących je prac: Anny Muni i Tomasza Okoniewskiego.

  ©Archiwum Galerii BWA Krosno

  Tradycyjnie w Krośnie odbędzie się licytacja dzieł sztuki, z której dochód trafi na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja rozpocznie się w piątek 11 stycznia o godz. 17 w galerii Biura Wystaw Artystycznych pryz ul. Kolejowej 1. Swoje prace ofiarowali artyści z regionu, będą też prace uczniów Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Krośnie. Oprawę muzyczną przygotowało Trio Smyczkowe z Zespołu Szkół Muzycznych im. Ignacego Paderewskiego w Krośnie. Na aukcję przygotowano ponad 50 obrazów, grafik, rysunków, rzeźb i innych przedmiotów sztuki użytkowej. Do wylicytowania będą też kalendarze krośnieńskie z autografami autorów ilustrujących je prac: Anny Muni i Tomasza Okoniewskiego.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (1)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (1) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo