Tenis. 9-letni Olek Preisner zajął 3. miejsce podczas Turnieju Tenisa Ziemnego Dzieci "Babolat Cup" o Puchar Burmistrza Pszczyny

Marcin Trzyna
Olek Preisner z pucharem za zajęcie 3. miejsca na turnieju w Pszczynie
Olek Preisner z pucharem za zajęcie 3. miejsca na turnieju w Pszczynie archiwum zawodnika
Olek Preisner zajął 3. miejsce w kategorii pomarańczowej Turnieju Tenisa Ziemnego Dzieci (do lat 10) “Babolat Cup” o puchar Burmistrza Pszczyny. Zawody odbyły się 6 października.

9-latek z Rzeszowa podczas turnieju "Babolat Cup", który odbywał się w miniony weekend w Pszczynie, zajął 3. miejsce w kategorii “pomarańczowej” chłopców. W nagrodę otrzymał pamiątkowy puchar.

Olek wystąpił również w prestiżowej grupie “zielonej”, w której został nagrodzony dyplomem za waleczną postawę na korcie.

Młody talent swoją przygodę z tenisem ziemnym rozpoczął 5 lat temu, a na turnieje jeździ od trzech lat.