Terminarz 3 ligi piłki nożnej. Wiosna 2019
Kolejka 18 – 9-10 marca
Motor Lublin | - | Orlęta Radzyń Podl. | 9 marca, 17:00 |
Wisła Sandomierz | - | Wisła Puławy | 10 marca, 14:00 |
Podlasie Biała Podl. | - | Czarni Połaniec | 9 marca, 14:00 |
Spartakus Daleszyce | - | Hutnik Kraków | 10 marca, 15:00 |
Soła Oświęcim | - | Sokół Sieniawa | 9 marca, 15:00 |
Avia Świdnik | - | Stal Kraśnik | 9 marca, 13:00 |
Wiślanie Jaśkowice | - | KSZO Ostrowiec Św. | 9 marca, 15:00 |
Wólczanka Wólka Pełk. | - | Stal Rzeszów | |
Podhale Nowy Targ | - | Chełmianka Chełm | 9 marca, 14:00 |
NOWINY - Stadion - Marek Rybkiewicz trener Wólczanki Wólka Pełkińska
Kolejka 19 - 16-17 marca
Podhale Nowy Targ | - | Wisła Sandomierz | 16 marca, 14:00 |
Chełmianka Chełm | - | Wólczanka Wólka Pełk. | 16 marca, 14:00 |
Stal Rzeszów | - | Wiślanie Jaśkowice | 15 marca, 15:00 |
KSZO Ostrowiec Św. | - | Orlęta Radzyń Podl. | 16 marca, 15:00 |
Motor Lublin | - | Avia Świdnik | 16 marca, 17:00 |
Stal Kraśnik | - | Soła Oświęcim | 17 marca, 14:00 |
Sokół Sieniawa | - | Spartakus Daleszyce | 17 marca, 14:00 |
Hutnik Kraków | - | Podlasie Biała Podl. | 16 marca, 16:00 |
Czarni Połaniec | - | Wisła Puławy | 16 marca, 14:00 |
Kolejka 20 - 23-24 marca
Wisła Sandomierz | - | Czarni Połaniec | |
Wisła Puławy | - | Hutnik Kraków | |
Podlasie Biała Podl. | - | Sokół Sieniawa | 23 marca, 14:00 |
Spartakus Daleszyce | - | Stal Kraśnik | 23 marca, 15:00 |
Soła Oświęcim | - | Motor Lublin | 23 marca, 16:00 |
Avia Świdnik | - | KSZO Ostrowiec Św. | 23 marca, 15:00 |
Orlęta Radzyń Podl. | - | Stal Rzeszów | 23 marca, 15:00 |
Wiślanie Jaśkowice | - | Chełmianka Chełm | 23 marca, 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełk. | - | Podhale Nowy Targ |
Kolejka 21 - 30-31 marca
Wólczanka Wólka Pełk. | - | Wisła Sandomierz | |
Podhale Nowy Targ | - | Wiślanie Jaśkowice | 30 marca, 15:00 |
Chełmianka Chełm | - | Orlęta Radzyń Podl. | 31 marca, 14:00 |
Stal Rzeszów | - | Avia Świdnik | |
KSZO Ostrowiec Św. | - | Soła Oświęcim | 30 marca, 16:00 |
Motor Lublin | - | Spartakus Daleszyce | 30 marca, 17:00 |
Stal Kraśnik | - | Podlasie Biała Podl. | 31 marca, 15:00 |
Sokół Sieniawa | - | Wisła Puławy | 31 marca, 15:00 |
Hutnik Kraków | - | Czarni Połaniec | 30 marca, 16:00 |
Kolejka 22 - 6-7 kwietnia
Wisła Sandomierz | - | Hutnik Kraków | |
Czarni Połaniec | - | Sokół Sieniawa | 6 kwietnia, 16:00 |
Wisła Puławy | - | Stal Kraśnik | |
Podlasie Biała Podl. | - | Motor Lublin | 6 kwietnia, 14:00 |
Spartakus Daleszyce | - | KSZO Ostrowiec Św. | 6 kwietnia, 16:00 |
Soła Oświęcim | - | Stal Rzeszów | 6 kwietnia, 16:00 |
Avia Świdnik | - | Chełmianka Chełm | 6 kwietnia, 16:00 |
Orlęta Radzyń Podl. | - | Podhale Nowy Targ | 6 kwietnia, 16:00 |
Wiślanie Jaśkowice | - | Wólczanka Wólka Pełk. | 6 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 23 - 10 kwietnia
Wiślanie Jaśkowice | - | Wisła Sandomierz | 10 kwietnia, 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełk. | - | Orlęta Radzyń Podl. | |
Podhale Nowy Targ | - | Avia Świdnik | 10 kwietnia, 16:00 |
Chełmianka Chełm | - | Soła Oświęcim | 10 kwietnia, 16:00 |
Stal Rzeszów | - | Spartakus Daleszyce | |
KSZO Ostrowiec Św. | - | Podlasie Biała Podl. | 10 kwietnia, 17:00 |
Motor Lublin | - | Wisła Puławy | 10 kwietnia, 18:00 |
Stal Kraśnik | - | Czarni Połaniec | 10 kwietnia, 16:00 |
Sokół Sieniawa | - | Hutnik Kraków | 10 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 24 - 13-14 kwietnia
Wisła Sandomierz | - | Sokół Sieniawa | |
Hutnik Kraków | - | Stal Kraśnik | 14 kwietnia, 17:00 |
Czarni Połaniec | - | Motor Lublin | 13 kwietnia, 16:00 |
Wisła Puławy | - | KSZO Ostrowiec Św. | |
Podlasie Biała Podl. | - | Stal Rzeszów | 14 kwietnia, 15:00 |
Spartakus Daleszyce | - | Chełmianka Chełm | 14 kwietnia, 16:00 |
Soła Oświęcim | - | Podhale Nowy Targ | |
Avia Świdnik | - | Wólczanka Wólka Pełk. | 14 kwietnia, 16:00 |
Orlęta Radzyń Podl. | - | Wiślanie Jaśkowice | 14 kwietnia, 13:00 |
Kolejka 25 - 20 kwietnia
Orlęta Radzyń Podl. | - | Wisła Sandomierz | 20 kwietnia, 14:00 |
Wiślanie Jaśkowice | - | Avia Świdnik | 12 kwietnia, 14:00 |
Wólczanka Wólka Pełk. | - | Soła Oświęcim | |
Podhale Nowy Targ | - | Spartakus Daleszyce | 20 kwietnia, 16:00 |
Chełmianka Chełm | - | Podlasie Biała Podl. | 20 kwietnia, 16:00 |
Stal Rzeszów | - | Wisła Puławy | |
KSZO Ostrowiec Św. | - | Czarni Połaniec | 20 kwietnia, 17:00 |
Motor Lublin | - | Hutnik Kraków | 20 kwietnia, 15:00 |
Stal Kraśnik | - | Sokół Sieniawa | 20 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 26 - 27-28 kwietnia
Wisła Sandomierz | - | Stal Kraśnik | |
Sokół Sieniawa | - | Motor Lublin | 28 kwietnia, 16:00 |
Hutnik Kraków | - | KSZO Ostrowiec Św. | 27 kwietnia, 17:00 |
Czarni Połaniec | - | Stal Rzeszów | 27 kwietnia, 16:00 |
Wisła Puławy | - | Chełmianka Chełm | |
Podlasie Biała Podl. | - | Podhale Nowy Targ | 27 kwietnia, 16:00 |
Spartakus Daleszyce | - | Wólczanka Wólka Pełk. | 27 kwietnia, 16:00 |
Soła Oświęcim | - | Wiślanie Jaśkowice | |
Avia Świdnik | - | Orlęta Radzyń Podl. | 27 kwietnia, 16:00 |
Kolejka 27 - 1 maja
Avia Świdnik | - | Wisła Sandomierz | 1 maja, 17:00 |
Orlęta Radzyń Podl. | - | Soła Oświęcim | 1 maja, 17:00 |
Wiślanie Jaśkowice | - | Spartakus Daleszyce | 1 maja, 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełk. | - | Podlasie Biała Podl. | |
Podhale Nowy Targ | - | Wisła Puławy | 1 maja, 17:00 |
Chełmianka Chełm | - | Czarni Połaniec | 1 maja, 17:00 |
Stal Rzeszów | - | Hutnik Kraków | |
KSZO Ostrowiec Św. | - | Sokół Sieniawa | 1 maja, 17:00 |
Motor Lublin | - | Stal Kraśnik | 1 maja, 19:00 |
Kolejka 28 - 4-5 maja
Wisła Sandomierz | - | Motor Lublin | |
Stal Kraśnik | - | KSZO Ostrowiec Św. | 5 maja, 17:00 |
Sokół Sieniawa | - | Stal Rzeszów | 5 maja, 16:00 |
Hutnik Kraków | - | Chełmianka Chełm | 5 maja, 17:00 |
Czarni Połaniec | - | Podhale Nowy Targ | 4 maja, 13:00 |
Wisła Puławy | - | Wólczanka Wólka Pełk. | |
Podlasie Biała Podl. | - | Wiślanie Jaśkowice | 4 maja, 16:00 |
Spartakus Daleszyce | - | Orlęta Radzyń Podl. | 4 maja, 17:00 |
Soła Oświęcim | - | Avia Świdnik |
Kolejka 29 - 8 maja
Soła Oświęcim | - | Wisła Sandomierz | |
Avia Świdnik | - | Spartakus Daleszyce | 8 maja, 17:00 |
Orlęta Radzyń Podl. | - | Podlasie Biała Podl. | 8 maja, 17:00 |
Wiślanie Jaśkowice | - | Wisła Puławy | 8 maja, 18:00 |
Wólczanka Wólka Pełk. | - | Czarni Połaniec | |
Podhale Nowy Targ | - | Hutnik Kraków | 8 maja, 17:00 |
Chełmianka Chełm | - | Sokół Sieniawa | 8 maja, 17:30 |
Stal Rzeszów | - | Stal Kraśnik | |
KSZO Ostrowiec Św. | - | Motor Lublin | 8 maja, 19:29 |
Kolejka 30 - 11-12 maja
Wisła Sandomierz | - | KSZO Ostrowiec Św. | |
Motor Lublin | - | Stal Rzeszów | 11 maja, 19:00 |
Stal Kraśnik | - | Chełmianka Chełm | 12 maja, 17:00 |
Sokół Sieniawa | - | Podhale Nowy Targ | 12 maja, 17:00 |
Hutnik Kraków | - | Wólczanka Wólka Pełk. | 12 maja, 17:00 |
Czarni Połaniec | - | Wiślanie Jaśkowice | 11 maja, 13:00 |
Wisła Puławy | - | Orlęta Radzyń Podl. | |
Podlasie Biała Podl. | - | Avia Świdnik | 11 maja, 17:00 |
Spartakus Daleszyce | - | Soła Oświęcim | 11 maja, 17:00 |
Kolejka 31 - 18-19 maja
Spartakus Daleszyce | - | Wisła Sandomierz | 19 maja, 17:00 |
Soła Oświęcim | - | Podlasie Biała Podl. | |
Avia Świdnik | - | Wisła Puławy | 18 maja, 17:00 |
Orlęta Radzyń Podl. | - | Czarni Połaniec | 18 maja, 17:00 |
Wiślanie Jaśkowice | - | Hutnik Kraków | 18 maja, 16:00 |
Wólczanka Wólka Pełk. | - | Sokół Sieniawa | |
Podhale Nowy Targ | - | Stal Kraśnik | 18 maja, 17:00 |
Chełmianka Chełm | - | Motor Lublin | 18 maja, 17:00 |
Stal Rzeszów | - | KSZO Ostrowiec Św. |
Kolejka 32 - 25-26 maja
Wisła Sandomierz | - | Stal Rzeszów | |
KSZO Ostrowiec Św. | - | Chełmianka Chełm | 25 maja, 19:29 |
Motor Lublin | - | Podhale Nowy Targ | 25 maja, 17:00 |
Stal Kraśnik | - | Wólczanka Wólka Pełk. | 26 maja, 17:00 |
Sokół Sieniawa | - | Wiślanie Jaśkowice | 26 maja, 17:00 |
Hutnik Kraków | - | Orlęta Radzyń Podl. | 26 maja, 18:00 |
Czarni Połaniec | - | Avia Świdnik | 25 maja, 17:00 |
Wisła Puławy | - | Soła Oświęcim | |
Podlasie Biała Podl. | - | Spartakus Daleszyce | 25 maja, 17:00 |
Kolejka 33 - 1-2 czerwca
Podlasie Biała Podl. | - | Wisła Sandomierz | 1 czerwca, 17:00 |
Spartakus Daleszyce | - | Wisła Puławy | 2 czerwca, 17:00 |
Soła Oświęcim | - | Czarni Połaniec | |
Avia Świdnik | - | Hutnik Kraków | |
Orlęta Radzyń Podl. | - | Sokół Sieniawa | 1 czerwca, 17:00 |
Wiślanie Jaśkowice | - | Stal Kraśnik | 1 czerwca, 17:00 |
Wólczanka Wólka Pełk. | - | Motor Lublin | |
Podhale Nowy Targ | - | KSZO Ostrowiec Św. | 1 czerwca, 17:00 |
Chełmianka Chełm | - | Stal Rzeszów | 1 czerwca, 17:00 |
Kolejka 34 - 8-9 czerwca
Wisła Sandomierz | - | Chełmianka Chełm | 8 czerwca, 17:00 |
Stal Rzeszów | - | Podhale Nowy Targ | 8 czerwca, 17:00 |
KSZO Ostrowiec Św. | - | Wólczanka Wólka Pełk. | 8 czerwca, 17:00 |
Motor Lublin | - | Wiślanie Jaśkowice | 8 czerwca, 17:00 |
Stal Kraśnik | - | Orlęta Radzyń Podl. | 8 czerwca, 17:00 |
Sokół Sieniawa | - | Avia Świdnik | 8 czerwca, 17:00 |
Hutnik Kraków | - | Soła Oświęcim | 8 czerwca, 17:00 |
Czarni Połaniec | - | Spartakus Daleszyce | 8 czerwca, 17:00 |
Wisła Puławy | - | Podlasie Biała Podl. | 8 czerwca, 17:00 |
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?