Tomasz Sondej, trener Stali Mielec: Górnik Zabrze to przeciwnik, który nie wybacza błędów [WIDEO]

Kuba Zegarliński
- W pierwszej połowie popełniliśmy za dużo błędów, a taki przeciwnik jak NMC Górnik Zabrze ich po prostu nie wybacza. W drugiej odsłonie nasza gra wyglądała lepiej, ale rywal jest zbyt doświadczony i nie dał się dogonić - mówi trener SPR Stali Mielec Tomasz Sondej. Zespół, który prowadzi wspólnie z Krzysztofem Lipką przegrał swoje spotkanie 11. serii PGNiG Superligi.
Mielczanie walczyli dzielnie ale musieli uznać wyższość rywala. Tym samym przedłużona została seria meczów bez zwycięstwa przeciwko NMC Górnikowi Zabrze. Ostatni raz mielczanie pokonali tego rywala w sezonie 2012/2013. SPR Stal Mielec - NMC Górnik Zabrze 29:35 (11:18)Stal: Wiśniewski, Lipka – Janyst 5, Krępa 5, Cuzic 4, Sarajlic 4, Ćwięka 3, Krupa 2, Mochocki 2, Wojkowski 2, Chodara 1, Kawka 1, Kłoda Skuciński, Wilk, Wypych. Trenerzy: Krzysztof Lipka i Tomasz Sondej.Kary: 8 minut (Krępa, Sarajlic, Ćwięka, Kłoda).NMC Górnik: Galia, Kornecki – Daćko 8, Tatarincew 8, Gliński 5, Sluijters 4, Tomczak 4, Gogola 2, Francik, 1, Głuch 1, Matuszak 1, Tokaj 1, Adamuszek, Bąk, Fąfara, Gromyko. Trener Ratislav Trtik. Kary: 12 minut (Sluijters, Tomczak, Francik, GGluch,Adamuszek, Bąk).

Tradycji stało się zadość. SPR Stal Mielec musiała uznać wyż...