Topielec w Wisłoku w Rzeszowie. To może być zaginiony student

gkr
Akcja wyciągania topielca z Wisłoka.
Akcja wyciągania topielca z Wisłoka. Krzysztof Kapica
Na ulicy Żeglarskiej w Rzeszowie z Wisłoka wyłowiono topielca. Może to być zaginiony student Politechniki Rzeszowskiej.

Zwłoki wyłowiono z Wisłoka w rejonie Zespołu Szkół Elektronicznych. Na miejscu są strażacy, policja i prokurator. Deptak został ogrodzony od gapiów - taką informacje otrzymaliśmy od Internautów.

Piszą oni również, że wyłowiony z Wisłoka mężczyzna to prawdopodobnie zaginiony w lutym student Politechniki Rzeszowskiej. Ma na to wskazywać ubranie, które ma na sobie.

Zdjęcia znad Wisłoka i więcej informacji: Z Wisłoka wyłowiono ciało młodego mężczyzny.

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

K
Kamil
śmieszny jesteś idź na spacer przewietrz się. Wszędzie są nie tylko wśród studentów, to uważaj lepiej z kim sie zadajesz.

Hej masz rację . Ten Koleś na górze ten od abstynencji ^ ^. Skąd takie młotki się biorą? Tak najlepiej zakazać wszystkiego bo wszystko szkodzi i może zabić. Skrajny polski deb***izm. Polski dlatego ,że ze skrajności w skrajność taka Polska strategia. Zakazać seksu bo można się wiele chorób zakaźnych nabawić!!! deb***e!
k
kamila

śmieszny jesteś idź na spacer przewietrz się. Wszędzie są nie tylko wśród studentów, to uważaj lepiej z kim sie zadajesz.

k
kamila

już nie przesadzaj człowieku. Są normalni ludzie ciężko pracują, uprawiają sport odżywiają się z głową a czasami wypiją kilka piw lub coś mocniejszego i co z tego?? Każdy ma swój rozum i wie kiedy powiedzieć sobie dość, a jak sie ktoś upije i poźniej zdycha to też ma nauczke i tego nie powtarza zbyt często chyba prawda. Nie popadaj ze skrajności w skrajność i nie generalizuj, że wszyscy studenci to żule i ćpuny. Śmieszne. Pozatym po co takie głupie komentarze, nie rozumie tego. To tragedia dla tej rodziny.

P
Partykl

Nachlał się studencina i wpadł do rzeki.

Dodaj ogłoszenie