Tragiczny finał poszukiwań Małgorzaty. Pochodząca z...

  Tragiczny finał poszukiwań Małgorzaty. Pochodząca z Cieszanowa kobieta została zamordowana?

  Łukasz Solski/ RMF FM

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Tragiczny finał poszukiwań Małgorzaty. Pochodząca z Cieszanowa kobieta została zamordowana?

  ©Dariusz Delmanowicz

  Poszukiwana od ponad od półtora roku, pochodząca z Cieszanowa (pow. lubaczowski) Małgorzata S. nie żyje. Prawdopodobnie została zamordowana.
  Tragiczny finał poszukiwań Małgorzaty. Pochodząca z Cieszanowa kobieta została zamordowana?

  ©Dariusz Delmanowicz

  31-letnia Małgorzata S. pracowała w krakowskim Eurobanku. 16 listopada 2010 roku, wracała do domu na Kurdwanowie z koleżanką. Gdy się rozstały, Małgorzata poszła na zakupy do pobliskiego sklepu - wtedy widziano ją po raz ostatni.

  Kobieta wróciła później jeszcze do mieszkania, lecz szybko je opuściła - zostawiła niedojedzoną zupę i nierozpakowane zakupy. Wyszła bez ciepłych butów i płaszcza, ale drzwi do mieszkania zamknęła.

  Policjanci ustalili, że logowania jej telefonu komórkowego wskazały, że mogła przemierzyć trasę z domu do "zakopianki", a sygnał urwał się w okolicach Zakrzówka, jednej z dzielnic Krakowa.

  Policjanci dwukrotnie przeszukali teren pobliskiego zalewu oraz wszystkie możliwe miejsca, gdzie kobieta mogła pójść - niestety bez efektu. Jesienią ubiegłego roku prokuratura umorzyła śledztwo.

  Na początku stycznia na polu niedaleko Liszek w powiecie krakowskim, znaleziono zakopane w ziemi ciało. Badania DNA potwierdziły, że są to zwłoki poszukiwanej.

  - Ciało zaginionej znalazła przypadkowa osoba. Szczątki były częściowo zakopane - mówi Bogusława Marcinkowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Krakowie. - Trwają działania zmierzające do wyjaśnienia tej sprawy - dodała Marcinkowska.

  Jak podali dziennikarze radia RMF FM wszystko wskazuje na to, że kobieta została zamordowana.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (11)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (11) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo