Zamknij

Nowiny

Tragiczny wypadek w Adamówce w powiecie przeworskim. Ciężarówka zderzyła się z samochodem dostawczym [ZDJĘCIA]

Do wypadku doszło we wtorek o godz. 12.45 w Adamówce w powiecie przeworskim. - Ciężarówka zderzyła się z dostawczym mercedesem. Śmierć na miejscu poniósł

kpt. Marcin Lachnik, KP PSP Przeworsk

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/8] Następne

Do wypadku doszło we wtorek o godz. 12.45 w Adamówce w powiecie przeworskim.

- Ciężarówka zderzyła się z dostawczym mercedesem. Śmierć na miejscu poniósł pasażer dostawczaka, a kierujący tym pojazdem został przetransportowany przez pogotowie ratunkowe do szpitala - powiedziała asp. szt. Justyna Urban z KPP w Przeworsku.

Aktualizacja, godz. 14.48
Jak wstępnie ustalono, kierujący dostawczym mercedesem, jadąc od Lublina w kierunku Przeworska, najprawdopodobniej podczas skrętu w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem ciężarowym.

Policjanci ustalili, że kierujący samochodem ciężarowym, 62-letni mieszkaniec województwa lubelskiego, był trzeźwy i nie ucierpiał w zdarzeniu. Kierujący mercedesem w ciężkim stanie przebywa w szpitalu.

Ruch na drodze wojewódzkiej nr 835 jest całkowicie zablokowany. Policjanci zorganizowali objazdy przez miejscowości Leżajsk i Lubaczów. Utrudnienia na tym odcinku drogi mogą potrwać do godz. 17.30.

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia i wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

Aktualizacja, środa godz. 9.55
Dostawczym mercedesem kierował 23-letni mieszkanie powiatu łańcuckiego. Na miejscu zginął pasażer mercedesa 26-letni mieszkaniec Rzeszowa.

ZOBACZ TEŻ: Tragiczny wypadek w Tarnobrzegu. Zginęło roczne dziecko, kobieta ciężko ranna

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy