Trener SPR Stali Mielec nie wytrzymał po meczu z Chrobrym Głogów: zaczęliśmy popadać trochę w paranoję

Kuba Zegarliński
Zaktualizowano
Materiały prasowe PGNiG Superliga/KS SPR Chrobry Głogów
Zamiast uspokoić grę, to zaczęliśmy popadać trochę w paranoję. szukać szybkich rozwiązań, które niestety zespół z Głogowa skrzętnie wykorzystał - powiedział po przegranym meczu z Chrobrym Głogów trener SPR Stali Mielec, Dawid Nilsson.

W ostatnim meczu 7.kolejki PGNiG Superligi mielczanie przegrali na wyjeździe z Chrobrym Głogów 26:23. Porażka boli tym bardziej, że kilkanaście minut przed końcem to Stal prowadziła trzema bramkami.

Po meczu wyraźnie zawiedziony był trener mielczan Dawid Nilsson. - Nie da się wygrać spotkania, jeśli przez dziesięć minut nie potrafimy rzucić bramki - podkreślał na pomeczowej konferencji.

- Zaczęło się od niewykorzystanego rzutu karnego i kilku, kompletnie niepotrzebnych, kar dwuminutowych. To jest kolejny mecz, który przegrywamy po swoich błędach i swojej niekonsekwencji.

-Jeśli kilkanaście minut przed końcem prowadzimy trzema bramkami, to zamiast uspokoić grę, to zaczęliśmy popadać trochę w paranoję. szukać szybkich rozwiązań, które niestety zespół z Głogowa skrzętnie wykorzystał - zaznaczył trener Nilsson.

W najbliższą środę mielczanie rozegrają ostatni mecz przed przerwą reprezentacyjną. Do Mielca przyjadą Azoty Puławy.

Młodzi piłkarze "dokończyli" mistrzostwa Polski z 1939 r.