Trwa sesja Rady Miasta Rzeszowa. Emocje na sali zaczęły się...

  Trwa sesja Rady Miasta Rzeszowa. Emocje na sali zaczęły się jeszcze przed rozpoczęciem [RELACJA NA ŻYWO]

  bg

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowe wiadomości: 0

  Wszystkie wiadomości: 3

  Najnowsza -

  Trwa sesja Rady Miasta Rzeszowa. Emocje na sali zaczęły się jeszcze przed rozpoczęciem [RELACJA NA ŻYWO]
  Dzisiejsza sesja Rady Miasta Rzeszowa jeszcze dobrze się nie rozpoczęła, a już mamy na sali pierwsze emocje. Marcinowi Fijołkowi, szefowi klubu PiS nie podoba się, że w pierwszej części porządku obrad znalazł się punkt przeznaczony na wygłaszanie informacji przez prezydenta miasta i przewodniczącego Rady Miasta Rzeszowa.
  Trwa sesja Rady Miasta Rzeszowa. Emocje na sali zaczęły się jeszcze przed rozpoczęciem [RELACJA NA ŻYWO]
  • Co z budową Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego?

   Co z budową Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego? - zapytał przed chwilą radny Witold Walawender z Rozwoju Rzeszowa. 
   - Wniosek o dofinansowanie jest złożony w ministerstwie, zwróciliśmy się także do CWKS Resovii o wydanie działek,  na których ma być realizowana inwestycja. Przygotowania do rozpoczęcia inwestycji idą zgodnie z planem - zapewnia Marek Ustrobiński, wiceprezydent Rzeszowa.

   • https://nowiny24.pl/trwa-sesja-rady-miasta-rzeszowa-emocje-na-sali-zaczely-sie-jeszcze-przed-rozpoczeciem-relacja-na-zywo/rz/13196273/rw/176405
  • Co z basenem przy ul. Matuszczaka?

   Radni zagłosowali przed chwilą za przeznaczeniem dodatkowych pieniędzy na budowę nowego, krytego basenu przy ul. Matuszczaka. Dzięki temu można podpisać umowę z firmą, która zburzy starą pływalnię, a w jej miejscu postawi nowy basen, przystosowany do treningów skoczków do wody. Będzie to basen,  który spełni wymogi miejsca na treningi kadry olimpijskiej.

   - Jeśli w tym tygodniu podpiszemy umowę na budowę basenu, wykonawca wejdzie na plac w czerwcu. To nie będzie remont starej pływalni, ale budowa nowej, na jej miejscu - mówi Marek Ustrobiński, wiceprezydent Rzeszowa.

   • https://nowiny24.pl/trwa-sesja-rady-miasta-rzeszowa-emocje-na-sali-zaczely-sie-jeszcze-przed-rozpoczeciem-relacja-na-zywo/rz/13196273/rw/176403
  • Emocje od samego początku

   Dzisiejsza sesja Rady Miasta Rzeszowa jeszcze dobrze się nie rozpoczęła,  a już mamy na sali pierwsze emocje. Marcinowi Fijołkowi, szefowi klubu PiS nie podoba się, że w pierwszej części porządku obrad znalazł się punkt przeznaczony na wygłaszanie informacji przez prezydenta miasta i przewodniczącego Rady Miasta Rzeszowa. 

   - Tymczasem punkt na oświadczenia i informacje radnych został przesunięty na koniec. Dlaczego w ten sposób dzieli się uczestników sesji. Dlaczego prezydent,  który na sesji jest gościem jest traktowany lepiej niż radni? - pyta radny Fijołek. 
   - To moja decyzja, to ja ustalam porządek obrad. Punkt na interpelację i oświadczenia radnych przesunąłem na koniec, bo był wykorzystywany do uprawiania polityki na sesji - odpowiedział Andrzej Dec,  przewodniczący rady. 
   Mimo to radny Marcin Fijołek zaproponował, aby przenieść punkt na wystąpienia prezydenta na koniec sesji. Nie zyskał on jednak aprobaty większości radnych.

   • https://nowiny24.pl/trwa-sesja-rady-miasta-rzeszowa-emocje-na-sali-zaczely-sie-jeszcze-przed-rozpoczeciem-relacja-na-zywo/rz/13196273/rw/176401

  Właśnie dodaliśmy nowe informacje. Kliknij, żeby zobaczyć wpis.

  Komentarze

  Najpopularniejsze w Rzeszowie

  GALERIE

  WIDEO

  Polecamy

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  GAZ-SYSTEM realizuje program społeczny „GAZ-SYSTEM dla edukacji”

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀

  Kwartalny dostęp do prenumeraty cyfrowej Nowin za POŁOWĘ CENY! ▶▶ KUP ◀◀