Trzy medale

TOR
Dagmara Tronina (z lewej) zdobyła w Bytomiu tytuł wicemistrzowski.
Grzegorz Motowidło (Walter Rzeszów) zdobył tytuł mistrza polski młodzików w judo w kategorii 81 kg. Nie był to jedyny sukces naszych zawodników podczas turnieju rozegranego w Bytomiu.

Srebro w kategorii 57 kg wywalczyła koleżanka klubowa Motowidły Dagmara Tronina. W kategorii 38 kg trzecie miejsce zajął Michał Wojciechowski (UKS Piętnastka Krosno). Piątą lokatę w kategorii 70 kg wywalczyła Sylwia Tomczak (UKS dwójka Stalowa Wola).
Pecha miała broniąca tytułu w kategorii 40 kg Aleksandra Kowal (Piętnastka) - kontrowersyjną decyzją sędziów przegrała pierwszą walkę i odpadła z turnieju.

FLESZ: Kiedy będzie wiosna? Zwierzęta dają sygnały.