Tylko honor

MaWa
KASTOR ŁASK - SURET BRZOSTOWIANKA 9:1

1:0 Lewandowski - Haduch (13, 6, 11), 2:0 Strowski-Prus - Mikrut (7, 6, 7), 3:0 Makowski - Puszkariow (9, 7, 11), 4:0 Bobrowski - Kurek (7, 9, 5); 5:0 Strowski-Prus/Makowski - Puszkariow/Haduch (-9, 11, -9, 8, 8), 6:0 Bobrowski/Lewandowski - Mikrut/Kurek (-10, 7, 7, 12); 6:1 Lewandowski - Puszkariow (-9, 6, -6, 7, -8), 7:1 Makowski - Haduch (-8, 3, 4, -5, 4), 8:1 Strowski-Prus - Kurek (7, 7, -8, 5), 9:1 Bobrowski - Mikrut (-8, 7, -8, 8, 5).
Sędziowali Piotr Magdziarz (Pabianice) i Jerzy Domicz (Łódź). Widzów 30.
Wynik mówi wszystko. Młodzież z Łasku, podrażniona sobotnim remisem w Rzeszowie, rzuciła się na gości z wielkim impetem i w pierwszej serii singli zawodnicy z Brzostku nie ugrali nawet seta. Trochę emocji było w deblach; para Mariusz Haduch - Konstantyn Puszkariow wygrawała w V secie już 8:5 i... przegrała.
Gdy wynik był już rozstrzygnięty gracze Kastoru, którzy po tym meczu wskoczyli na fotel lidera, spuścili nieco z tonu. Wykorzystał to tylko Puszkariow i po najciekawszej grze wieczoru wypunktował trzeciego zawodnika ostatniego OTK, czołowego juniora w kraju, Tomasza Lewandowskiego. Pozostałych pingpongistów "Suretu" stać było tylko na honorowe porażki.

Mecz RONAL FOLSTOP MEBLOSTEF VICTORIA WAŁBRZYCH - AZS POLITECHNIKA ZAPEL RZESZÓW przełożono na 9 listopada.

Pozostałe wyniki: AZS AE Wrocław - AZS WSP Semex Częstochowa 6:4 ? Trasko Ostrzeszów - Górnik Miechowice 7:3 ? TOP Bolesławiec - Zawisza Rzgów (zmiana gospodarza) 8:2.

1. Łask 5 9 38:12
2. Miechowice 5 8 37:13
3. Ostrzeszów 5 8 30:20
4. Wałbrzych 4 6 27:13
5. Wrocław 5 6 27:23
6. Bolesławiec 5 6 26:24
7. Rzeszów 4 3 21:19
8. Brzostek 5 2 14:36