Udany debiut Walaszczyka w Pisarowcach

knowy, luci
Krzysztof Nowaliński
Kamil Walaszczyk może być zadowolony ze swojego debiutu w nowym klubie. Pomocnik, do niedawna Karpat Krosno, bardzo dobrą grą znacznie przyczynił się do zasłużonego zwycięstwa LKS-u Pisarowce nad Sokołem Sokolniki 2:0.

Walaszczyk najpierw w pierwszej połowie sprawdził czujność bramkarza rywali (Kulig z trudem obronił), aby tuż przed przerwą zainicjować akcję bramkową. Kamil dograł do Mateusza Lisowskiego, a ten wprost do nieobstawionego Piotra Lorenca, który spokojnie głową umieścił piłkę w bramce.

Po zmianie stron Walaszczyk ponownie próbował pokonać Kuliga, ale na golikipera Sokoła tego dnia miał patent Lorenc, który na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem ponownie umieścił piłkę w siatce.

Walaszczyk pomógł swoim, ale jednocześnie zepsuł inaugurację IV-ligowych rozgrywek na własnym stadionie piłkarzom Sokoła Sokolniki.

Dzisiaj pierwszy raz spotkałem się z drużyną. Potrzebujemy nieco zgrania i będzie dobrze - mówi nowy gracz Pisarowiec. - Najważniejsze,że udało nam się tu wygrać. Gospodarze bardzo chcieli zwyciężyć pierwszy mecz u siebie, ale to my byliśmy drużyną lepszą i zasłużenie zdobyliśmy 3 punkty.

W 88. minucie Kamila zmienił grający prezes LKS-u Jerzy Domaradzki.

Dzięki wygranej Pisarowce wskoczyły na 6. miejsce w tabeli.