UKH Dębica dwukrotnie gorsze od Hokeja Poznań w 1 lidze hokeja

mawa
Przemysław Świderski
Hokeiści UKH Dębica doznali dwóch porażek z Hokejem Poznań. W meczu przegranym 3:6 aż trzy bramki stracili podczas gry w przewadze!

Hokej Poznań - UKH Dębica 10:2 i 6:3

Tercje: 2:0, 5:0, 3:2 i 4:0, 0:2, 2:1.

Bramki - sobota: Żak 11 w przewadze, Iwański 12, 30, 39, 52, Sheynikhovich 28, 58, Tsitok 35, Ludwiczak 35, Zawiła 42 - Dobies 49 w przewadze (asysta: A. Burnat), Hadowski 59 (Kuczek); niedziela: Kurpiewski 6, Tsitok 7, Gościmiński 12 w osłabieniu, Iwański 18 w osłabieniu, Sheynikhovich 43, Zawiła 51 w osłabieniu - Bichta 30 (Wójcik i A. Burnat), Gągol 39 w przewadze (A. Burnat i Bichta) i 48 (Balcerek i Kopyściański).

UKH: O. Nowak (Ciura) - Balcerek, Szukała; Dobies, Dominik Giełbaga; B. Burnat, Smagacz - Gągol, Bichta, Grzegorczyk; Kloc, Kuczek, Hadowski; Wójcik, Kopyściański, Fal oraz A. Burnat. Trener Arkadiusz Burnat.

Kary: 10 - 14 minut w sobotę i 16 - 34 (Smagacz i Gągol po 10 za niesportowe zachowanie) minut w niedzielę. Widzów 50 i 60.

Zespół Arkadiusza Burnata na dwudniową eskapadą do Poznania pojechał mocno osłabiony, a ponieważ do pierwszego meczu przystąpił niemal z marszu, to wynik był ustalony już po półgodzinie. Więcej walki obserwowaliśmy w drugim starciu, ale dębiczanie fatalnie rozgrywali przewagi. Na osiem takich elementów był tylko jeden gol zdobyty i aż trzy stracone.

Szymon Grabowski, trener Resovii: Wierzę, że możemy pokrzyżować plany Motorowi i Stali [STADION]