Unihokej: Dwa różne mecze Wilków z Sanoka w ekstraklasie

mawa
Wilki potrafiły postawić się liderowi w sobotę. W niedzielę oddały inicjatywę.
Wilki potrafiły postawić się liderowi w sobotę. W niedzielę oddały inicjatywę. Tomasz Sowa
Ekipa Wilków Sanok zagrała dwa diametralnie różne mecze z aktualnym mistrzem Polski w ramach spotkań ekstraklsasy unihokeja. W pierwszym mocno powalczyła, w drugim dała się zbić.

O sobotniej postawie Wilków można pisać w samych superlatywach. Zespół Michała Lesia prowadził już 4:1 a na 10 minut przed końcem jeszcze 6:5. Finisz doświadczonego rywala był jednak piorunujący. Gospodarze w niecałe 10 minut zdobyli pięć goli.

W niedzielnym starciu gospodarze już nie pokpili sprawy. Pierwszą bramkę dali sobie strzelić dopiero przy stanie 11:0.

Teraz - po dwutygodniowej przerwie - przed nasza ekipą najważniejszy dwumecz w sezonie. Zagrają w Łochowie o 2. miejsce w tabeli premiowane grą w play-off. Rok temu udało im się awansować.

MUKS Zielonka - Bieszczady24.pl Wilki Sanok 10:6 i 12:2

Tercje: 2:4 , 2:1, 6:1 i 5:0 , 6:0, 1:2.

Bramki dla Wilków - sobota: Popek 2, Sujkowski 4, 11, Ambicki 17, Popek 36, T. Sokołowski 48; niedziela: Sołowski 42, Januszczak 60.

Skład Wilków: Kopeć (Cęgiel) - Leś, Rudy, Ambicki, Dudek, Popek, T. Sokołowski, P. Sokołowski, Sołowski, Sujkowski, Januszczak, Bomba, Kot, Pisula. Trener Michał Leś.