Unihokej, Ekstraliga. Po bardzo zaciętym meczu drużyna TravelPL Wilki Sanok pokonała UKS Fenomen Babimost

Micz, Tomasz Sowa
Wilki z Sanoka wygrały po bardzo zaciętym meczu Tomasz Sowa
Zespół TravelPL Wilki Sanok pokonał UKS Fenomen Babimost - zdecydował gol w końcówce.

Spotkanie nieźle rozpoczęło się dla gospodarzy (prowadzili 1:0 po bramce Sujkowskiego), ale przyjezdni szybko odrobili straty i wyszli na prowadzenie. W drugiej tercji Wilki, po golu Tomasza Sokołowskiego, odrobiły straty i przed ostatnią odsłoną meczu był remis 2:2.

Wszystko rozstrzygnęło się w 3. tercji. Najpierw na prowadzenie (5:3) wyszli gospodarze, ale przyjezdni zdołali odrobić straty dzięki znakomitej grze i dwóm bramkom Szefnera.

Na szczęście Wilków na 2 minuty przed końcem decydującego gola zdobył Skrabalak.

TravelPL Wilki Sanok - UKS Fenomen Babimost 6:5

Tercje: 1:2, 1:0, 4:3.

Bramki: 1:0 Sujkowski 15 (asysta - Ambicki); 1:1 Jarysz 18; 1:2 Łyskawa 19 (Ochota); 2:2 T. Sokołowski 40; 2:3 Szefner 51; 3:3 Skrabalak 53 (Sujkowski); 4:3 Januszczak 53; 5:3 Sujkowski 55 (Skrabalak); 5:4 Szefner 56 (Ochota); 5:5 Szefner 57 (Łyskawa); 6:5 Skrabalak 58-w przewadze (Sujkowski).

Wilki: Ambicki - T. Sokołowski, P. Sokołowski, Sujkowski, Januszczak, Cęgiel, Kot, Skrabalak, Bryndza, Pelc, Bil, Gadomski, Oklejewicz, Kurkarewicz, Dobosz.

Kary: 6:4.

Najlepsi zawodnicy: Cęgiel - Szefner.

POZOSTAŁE WYNIKI: KS Gorący Potok Szarotka Nowy Targ - UKS Prus Żary 22:2; KS Górale Nowy Targ - TLU Kala-Izolacje Toruń 11:2; SKS Olimpia Łochów - JohnnyBros Olimpia Gdańsk 12:6; I LO UKS Floorball Gorzów Wielkopolski - AZS Politechnika Łódzka 13:4. Mecz KS Lokomotiv Czerwieńsk - UKS Absolwent Siedlec odbędzie się 29 lutego.