VII Bieg Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie [ZDJĘCIA]

Tomasz Jefimow
Blisko trzystu biegaczy i miłośników nordic walking stanęło na starcie VII Biegu Sokoła  im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie. Do pokonania mieli 5 kilometrową trasę wokół Kampusu Politechnicznego uczelni. Sportowe wydarzenie rozpoczęło w tym tygodniu obchody jubileuszu 20-lecia PWSZ w Krośnie. Najszybszy na mecie był Kacper Kuzian reprezentujący KKB MOSiR Krosno. Jego czas to 17 minut. Wśród kobiet triumfowała Małgorzata Kalisz (AZS PWSZ Krosno). W grupie studentów zwyciężyli Mateusz Roman i Wiktoria Serwatka. W klasyfikacji pracowników uczelni pierwsze miejsca zajęli Sławomir Drozd i Katarzyna Studnicka. Jubileuszowe wydarzenia potrwają do soboty (1 czerwca)
Blisko trzystu biegaczy i miłośników nordic walking stanęło na starcie VII Biegu Sokoła im. dra Stanisława Rabiasza o Puchar Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie. Do pokonania mieli 5 kilometrową trasę wokół Kampusu Politechnicznego uczelni. Sportowe wydarzenie rozpoczęło w tym tygodniu obchody jubileuszu 20-lecia PWSZ w Krośnie. Najszybszy na mecie był Kacper Kuzian reprezentujący KKB MOSiR Krosno. Jego czas to 17 minut. Wśród kobiet triumfowała Małgorzata Kalisz (AZS PWSZ Krosno). W grupie studentów zwyciężyli Mateusz Roman i Wiktoria Serwatka. W klasyfikacji pracowników uczelni pierwsze miejsca zajęli Sławomir Drozd i Katarzyna Studnicka. Jubileuszowe wydarzenia potrwają do soboty (1 czerwca) Tomasz Jefimow