Zamknij

Nowiny

W Babicach w powiecie przemyskim znaleziono zwłoki 48-letniego mężczyzny [ZDJĘCIA]

W poniedziałek jedna z rodzin w Babicach (gm. Krzywcza) w pow. przemyskim, zgłosiła policji zaginięcie 48-letniego mężczyzny. 48-latek w sobotę około

Łukasz Solski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/10] Następne

W poniedziałek jedna z rodzin w Babicach (gm. Krzywcza) w pow. przemyskim, zgłosiła policji zaginięcie 48-letniego mężczyzny.

48-latek w sobotę około godz. 19, wyszedł z domu i nie wrócił, nie skontaktował się także z rodziną. Z zebranych informacji wynikało, że ostatni raz widziany był wieczorem, w dniu zaginięcia. Gdy jego nieobecność przedłużała się, rodzina podjęła poszukiwania na własna rękę, a w poniedziałek poinformowała funkcjonariuszy.

Zwłoki zaginionego w rowie melioracyjnym w Babicach, znaleźli policjanci z Dubiecka. Zwłoki z wody wyciągnęli strażacy z OSP Babice.

- Wstępne ustalenia nie wskazywały na udział osób trzecich. Decyzją prokuratora ciało zmarłego zabezpieczono do dalszych badań - informuje sierż szt. Marta Fac z KMP w Przemyślu.

Rodzina potwierdziła tożsamość zmarłego. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia oraz przyczyny śmierci mężczyzny.

zobacz też: Pożar domu przy ul. Zagumnej w Sanoku. Zginął mężczyzna

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy