Cztery bramki w ostatnim sprawdzianie KSZO 1929 Ostrowiec

Rafał SOBOŃ
W środę podopieczni trenera Rafał Lasockiego w ostatnim sprawdzianie przed startem ligi pokonali Świt Ćmielów 4:1. Na listę strzelców wpisali się Konrad Kijanka, Kamil Cholewiński, Marcin Dynarek i Michał Kosowski.

Pierwsi zaatakowali gospodarze, jednak w 2 minucie gry dwukrotnie górą w sytuacji sam na sam był bramkarz KSZO 1929 Maciej Jabłoński. Pierwsza bramka padła w 12 minucie gry po filmowej akcji Konrada Kijanki, który przerzucił piłkę nad obrońcą a następnie technicznym uderzeniem przelobował golkipera Świtu. W 63 minucie do remisu również - ładnym lobem - doprowadził Marcin Furtowicz. Stracona bramka zmobilizowała podopiecznych trenera Rafała Lasockiego, którzy w czasie czterech minut zdobyli trzy bramki.

W niedzielę zespół KSZO 1929 Ostrowiec zainauguruje sezon w lidze okręgowej. Pierwszym rywalem będzie drużyna LZS Samborzec. Początek spotkania w Samborcu zaplanowano na godzinę 17.

Świt Ćmielów - KSZO 1929 Ostrowiec 1:4 (0:1)

Bramki: Marcin Furtowicz 63’ - Konrad Kijanka 12’, Kamil Cholewiński 68’, Marcin Dynarek 70’, Michał Kosowski 71’

Świt: Korpikiewicz - Cielebąk, Kutryba, Rutkowski, Polit, Granat, Nowak, Kuzera, Furtowicz, Giemza, Grabowski oraz Herbin

KSZO 1929: Jabłoński - Dylewski, Gruszka, Lasocki, Sarna, Ćwik, Dryka, Kijanka, Kotwa, Czaja, Mazepa oraz P. Cieślik, Dynarek, Cholewiński, Cebula, Domurat, Zając, Zieliński, Sowiński, Kosowski