W Jarosławiu studenci rozdali uczelniane Oskary

Norbert Ziętal
Prof. dr hab. inż. Andrzej Kos został uznany za "Najlepszego Wykładowcę” na kierunku elektronika i telekomunikacja PWSTE w Jarosławiu.
Prof. dr hab. inż. Andrzej Kos został uznany za "Najlepszego Wykładowcę” na kierunku elektronika i telekomunikacja PWSTE w Jarosławiu. Archiwum PWSTE
W trzynastu kategoriach przyznane zostały statuetki podczas Gali Oskarów 2013 w Państwowej Wyższej Szkole Techniczno - Ekonomicznej.

Organizatorami i pomysłodawcami imprezy są studenci Instytutu Inżynierii Technicznej.

Najlepszym Wykładowcą na kierunku budownictwo uznany został prof. dr hab. Leszek Mikulski, na kierunku elektronika i telekomunikacja prof. dr hab. Andrzeja Kos, na geodezji i kartografii dr inż. Adam Palaszewski, na kierunku gospodarka przestrzenna dr Wojciech Biernacki.

Na informatyce statuetkę dostał dr inż. Jan Cisek.

Przyznano również dość oryginalne Oskary. Za "Najpiękniejszą" uznano Monikę Krajewską, za "Najpiękniejszego" Szymona Dudka. "Najbardziej Wymagający" to prof. dr hab. inż. Waldemar Wójcik, "Najbardziej Punktualny" to dr Piotr Pusz, "Najbardziej Uczciwa" doc. dr Dorota Dejniak.

Aż trzy statuetki zgarnął prof. dr hab. Józef Banaś. Uznano go za "Najbardziej Pomysłowego", "Najlepszego Mentora" i "Żartownisia".

Wideo

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

W
Wojtek

Żal, trochę nie przystoi aby takie nagrody dawać na studiach. Ale cóż wiecej mozna wymagać od uniwersytetu jaroslawskiego. Heheheheh wyższy poziom niż na pwste jest w jaroslawskiego Koperniku i geodezyjnym.

przykre jest jak pózniej mówimy ze absolwenci szkół wyższych nie maja pracy, skoro kończą takie uczelnie.

G
Gość

a jakiego oskarka przyznano panu W.W. A może dostał torebkę twinki pinki

Dodaj ogłoszenie