W okolicach zalewu możesz otworzyć firmę. Są wolne lokale

Materiał informacyjny DEVELOPRES SP. Z O.O.
„Tarasy nad Zalewem” to jeden z najciekawszych kompleksów mieszkalnych w Rzeszowie. Poza apartamentami firma DevelopRes oferuje w nich także lokale usługowe.

Sześć efektownych apartamentowców powstało między ulicą Kwiatkowskiego, a zalewem na Wisłoku. Jest w nich łącznie prawie 300 mieszkań. Bliżej zalewu są cztery budynki sześciokondygnacyjne. Od strony ulicy powstały natomiast dwa wysokie na 12 kondygnacji. Znajdują się w nich mieszkania o powierzchni od około 30 metrów kwadratowych aż po 100-metrowe apartamenty.

Nowoczesna architektura sprawia, że „Tarasy nad Zalewem” to jeden z najbardziej efektownych kompleksów mieszkaniowych w mieście. Niezwykle istotnym atutem jest także świetna lokalizacja. - Z ulicy Kwiatkowskiego do centrum miasta jest bardzo blisko.
Wokół mieszkańcy mają wszystko, czego trzeba na co dzień do życia. Są sklepy, szkoły, przedszkola i mnóstwo zieleni
- mówi Bogusław Sobczyk, dyrektor marketingu w firmie DevelopRes.

Jak informuje deweloper, są tu jeszcze wolne lokale mieszkalne i usługowe na parterach budynków. - Można je zaadaptować na mało uciążliwą działalność gospodarczą, na przykład kancelarię prawną, salon fryzjerski czy kosmetyczny. Szczególnie od strony ulicy Kwiatkowskiego, którą porusza się sporo samochodów i miejsce znakomicie się do tego nadaje – mówi Bogusław Sobczyk.

Dodaj ogłoszenie