W ramach cyklu Kina Konesera, zapraszamy w najbliższą środę tj. 1.01. 2020 o godz. 18:30 na film: Miles Davis: Ikona Jazzu

MB
Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14 zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w najbliższą środę tj. 1.01. 2020 o godz. 18:30 na film: MILES DAVIS: IKONA JAZZU

Kino Helios w Rzeszowie przy al. Powstańców Warszawy 14, zaprasza w ramach cyklu Kina Konesera w najbliższą środę tj. 1.01. 2020 o godz. 18:30 na film:

MILES DAVIS: IKONA JAZZU

SEANS POPRZEDZI PRELEKCJA


Reżyseria:

Stanley Nelson

Obsada:

Miles Davis, Ron Carter, Jimmy Cobb

Opis filmu:

Niewielu muzyków jazzowych osiągnęło status nieśmiertelnej gwiazdy światowego formatu: twórca "Kind of Blue" był niewątpliwie jednym z nich.

Film gromadzi znane i nieznane fakty związane z Milesem Davisem, który zapisał się w historii nie tylko jako wybitny trębacz, twórca cool jazzu i niestrudzony eksperymentator, ale także autor muzyki filmowej.

Narracja, utrzymana częściowo w pierwszej osobie, a częściowo opowiadana głosami wybitnych postaci świata muzyki, przypomina o kluczowych momentach w życiu Davisa, o osobistych słabościach, ale i odwadze, by iść przez życie na własnych warunkach.

Zwiastun filmu:

Zwiastun Filmu

Serdecznie zapraszamy


Chcesz wygrać zaproszenie? Weź udział w konkursie!

To bardzo proste. Wystarczy wysłać e-mail z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ty zasługujesz na nagrodę, na adres konkursy@nowiny24.pl

Na wasze e-maile czekamy do poniedziałku, 2 grudnia do godz. 12.00 W temacie maila wpisz Konkurs Helios. Nagrodę otrzymają osoby, które prześlą e-maila z najbardziej oryginalnym uzasadnieniem.

O wygranej zwycięzcy zostaną poinformowani e-mailem. Nagrody będą do odbioru w kasie wybranego Kina Helios.

Koreańskie tramwaje płyną do Warszawy

Wideo