W sobotę dopingujemy Młodą Resovię!

mb
Krzysztof Kapica
Siatkarze Asseco Resovii w drugim meczu o brązowy medal Młodej Ligi pokonali w piątek Zaksę Kędzierzyn - Koźle 3:1 wyrównując stan rywalizacji play-off na 1-1. W sobotę o godzinie 12 w hali ROSiR mecz numer 3.

który zadecyduje o tym, która z tych drużyn stanie na trzecim stopniu podium. Przyjdźcie i pomóżcie dopingiem zespołowi prowadzonemu przez trenera Jerzego Wietechę.

Tytuł mistrzowski zapewnił już sobie Lotos Trefl Gdańsk, który w trzecim spotkaniu finałowym pokonał ekipę SMS PZPS Spała 3:1.

Resoviacy, którzy przed rokiem zakończyli rozgrywki w Młodej Lidze na trzecim miejscu, odrobili straty z Kędzierzyna i w sobotę odbędzie się decydujące o medalach starcie. Resoviacka młodzież chce iść w ślady starszych kolegów, którzy dzięki wygraniu rywalizacji z Zaksą zostali mistrzami kraju. W piątek za naszych siatkarzy mocno zaciskał palce na trybunie trener Andrzej Kowal.

Asseco Resovia - Zaksa Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:20, 25:21, 14:25, 27:25)

Resovia: Kędzierski 3, Dudziński 7, Jakubek 8, Szalacha 15, Pałka 13, Kozdroń 9, Twaróg (libero) oraz Komenda, Depowski, Gąsior 2, Filip 1, Jezior 1
Zaksa: Kamiński 4, Brzeziński 7, Polański 9, Andrulewicz 7, Futryn 12, Zapłacki 1, Koziura (libero) oraz Zasłonka, Andruszek, Piotrowski 10.

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie