W weekend nie zabraknie emocji związanych z meczami piłkarskimi. Piłkarski Rozkład Jazdy [14-15 kwietnia]

Luci
Piłkarze Resovii zmierzą się w pojedynku derbowym z JKS-em Jarosław
Piłkarze Resovii zmierzą się w pojedynku derbowym z JKS-em Jarosław Krzysztof Kapica
Udostępnij:
Pogoda już nie jest żadną przeszkodą i w związku z tym piłkarze nie mają chwili wytchnienia. W weekend rozpocznie walka o kolejne ligowe punkty.

1 liga:

GKS Katowice - Stal Mielec (s. 17.45)

2 liga:

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy (s. 15, w Boguchwale), MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg (s. 17).

3 liga:

Wólczanka - Chełmianka (s. 15), Resovia - JKS Jarosław (s. 16), Karpaty Krosno - Stal Rzeszów (s. 17).

4 liga:

Sokół Nisko - Izolator Boguchwała (s. 11), Piast Tuczempy - Wisłok Strzyżów (s. 11), Wisłoka Dębica - LKS Pisarowce (s. 16), Głogovia Głogów Młp. - Polonia Przemyśl (s. 16), Unia Nowa Sarzyna - Igloopol Dębica (s. 16), Rzemieślnik Pilzno - Błękitni Ropczyce (s. 17), Sokół Sieniawa - Wisłok Wiśniowa (n. 15), KS Wiązownica - Granica Stubno (n. 15), pauza Ekoball Sanok.

Klasa O

Dębica
Chemik Pustków - Kamionka (s. 16), Przecław - Radomyśl W. (s. 16), Kolbuszo-wa D. - Olchowa (s. 17), Sędziszów Młp. - Stal II Mielec (s. 17), Czermin - Widełka (n. 11), Golemki - Wola Chorz. (n. 14), Bielowy/Strzeg. - Ostrowy Bar. (n. 14), Wiewiórka - Raniżów (n. 16);

Jarosław:
Grochowce - Pruchnik, Hurko/Hureczko - Kańczuga, Przeworsk - Kaszyce, Kisielów-Pełna-tycze - Skołoszów, Święte - Zarzecze, Lubaczów - Piwoda (wszystkie s. 16), Morawsko - Gniewczyna (n. 14), Radymno - Narol (n. 16);

Krosno:
Targowiska - Tarnawa (s. 16.30), Jasło - Besko (s. 17), Korczyna - Markiewicza Krosno (n. 13), Rymanów - Skołyszyn (n. 15), Grabówka - Jedlicze (n. 15), Kołaczyce - Iwonicz (n. 16), Przysietnica - Łężyny (n. 16.30), Dukla - Kopytowa (n. 16.30);

Rzeszów:
Malawa - Krasne (s. 14), Korona Rzeszów - Stobierna (s. 16), Bratkowice - Grodzisko D. (n. 14), Niebylec - Sonina (n. 14), Żołynia - Resovia II (n. 14), Sokołów Młp. - Dynów (n. 16), Tyczyn - Błażo-wa (n. 17), Jawornik P. - Niechobrz (n. 17);

Stalowa Wola:
Pysznica - Jastkowice (s. 11), Grębów - Stal II St. Wola (s. 13.30), Ździary - Sokół Kamień (s. 14), Leżajsk - Nowa Dęba (s. 14), Kłyżów - Skowierzyn, Jeżowe - Gorzyce, Górno - Dąbrowica, Zarzecze - Sokolniki, Mokrzyszów - Krzeszów (n. 15),

Klasa A

Dębica - gr. 1:
Klęczany - Łopuchowa/Łączki Kuch. (s. 17), Lubzina - Frysztak (n. 11), Krzywa - Ocieka (n. 11.30), Zagorzyce - Gnojnica (n. 14), Wielopole Skrz. - Przedbórz (n. 14), Kawę-czyn - Będziemyśl (n. 14);

Dębica gr. 2:
Nagoszyn - Gło-waczowa (s. 16), LKS Pustków - Korzeniów (n. 14), Stasiówka - Czarna (n. 14), Żyraków - Zasów-Mokre (n. 14), Łęki Górne - Wisłoka II Dębica (n. 15.30), Brzeźnica - Straszęcin (śr. 17.30);

Jarosław - gr. jarosławska:
Koniaczów - Manasterz (s. 17), Chłopice - Sośnica, Wysock - Wola Buch, Pełkinie - Zapałów, Tuchla - Ostrów, Wietlin - Munina, Kidałowice - Pawłosiów, Węgierka - Dobkowice (n. 16);

gr. lubaczowska:
Oleszyce - Dachnów (n. 13), Łukawiec - Stary Lubliniec, Stary Dzików - Młodów, Krowica - Horyniec, Futory - Cieszanów, Lisie Jamy - Wielkie Oczy, Basznia D. - Wólka Krow. (n. 16);

gr. przemyska:
Czuwaj Przemyśl - Huwniki (s. 16), Medyka - Orły (s. 16), Nakło - Leszno (s. 17), Torki - Wyszatyce, Ujkowice - Dubiecko, Trójczyce - Pikulice, Krówniki - Olszany, Batycze - Kosienice (wszystkie n. 16),

gr. przeworska:
Grzęska - Niżatyce (s. 17), Łopuszka Wielka - Mirocin, Gorzyce - Świętoniowa, Jagiełła - Sieniawski, Krzeczowice - Babice, Gorliczyna - Studzian, Urzejowice - Rozbórz (n. 16);

Krosno - gr. 1:
Markowce - Nowosielce (n. 13), Czarna - Bezmiechowa (n. 15), Górki - Bukowsko (n. 15), Zar-szyn - Uherce, LKS II Pisarowce - Długie, Baża-nówka - Ustrzyki Dolne, Lesko - Pakoszówka (wszystkie n. 16.30);

Krosno gr. 2:
Haczów - Wesoła (n. 11), Rogi - Kobylany (n. 13), Klimkówka - Sieniawa (n. 13), Brzozów - Polska (n. 15), Lubatówka - Zmiennica (n. 15), Iskrzynia - Krościenko W. (n. 16.30);

Krosno gr. 3:
Bieździedza - Lubla (s. 17), Chorków-ka - Czeluśnica (n. 11), Łęki Duk. - Moderówka (n. 11.30), Iwla - Faliszówka (n. 13, Dukla), Mrukowa - Jasło (n. 13), Nienaszów - Odrzykoń (n. 16.30), Zarzecze - Święcany (n. 16.30);

Rzeszów - gr. 1:
Hermanowa - Budziwój (s. 16), Zabajka - Przyby-szówka (s. 17), Zgłobień - Świlcza (n. 11.30), Mo-gielnica - Czudec (n. 11.30), Wysoka Głog. - Wysoka Strzyż. (n. 13), Trzebownisko - Budy Głog. (n. 17), Jasionka - Zaczernie 31 maja;

Rzeszów gr. 2:
Chmielnik - Czarna (n. 12), Wólka Podleśna - Dylągówka (n. 14), Dąbrówki - Handzlówka (n. 14), Medynia Gł. - Białobrzegi (n. 14), Rogóżno - Bachórz (n. 15), Rakszawa - Łańcut (n. 15), Brzóza St. - Wólka Niedź. (n. 16);

Rzeszów gr. 3:
Majdan Kr. - Podborze (s. 14), AP Mielec - Tuszyma (s. 15), Trześń - Złotniki (s. 16), Chorzelów - Wadowice Górne (n. 12),
Jaślany - Siedlanka (n. 14), Breń Os. - Hucina (n. 14), Smoczanka Mielec - Chrząstów (n. 16).

Stalowa Wola - gr. 1:
Stany - Kępie Zal. (s. 16), SiarkaII Tarnobrzeg - Chwałowice (n. 11), Wielowieś - Stale, Zbydniów - Żupawa, Wola Bar. - Knapy, Jada-chy - Zabrnie, Ocice - Wrzawy, Skopanie - Lipa (n. 15);

Stalowa Wola gr. 2:
Hucisko - Jelna (s. 16), Harasiuki - Stare Miasto (s. 16), Kuryłówka - Łowisko (n. 11), Racławice - Podwolina, Podlesianka Kamień - Rzeczyca Dł., Brzyska Wola - Sarzyna, Wólka Tan. - Ulanów, Brzóza Król. - Wola Zar. (n. 15).

KLASA B

Dębica - gr. 1:
Paszczyna - Brzostek (n. 11), Góra Rop. - Wolica Pias. (n. 14), Bystrzyca - Borek W. (n. 14), Mała - Zawada (n. 14);

Dębica gr. 2:
Golemki II - Góra Mot. (n. 11), Borowa - Stara Jast.(n. 11), Ruda - Żdżary (n. 12.30), Dulcza W. - Dąbrówka Wis. (n. 14);

Jarosław - gr. jar. 1:
Łowce - Przedmieście Jarosław, Makowisko - Wierzbna, Rokietnica - Rudoło-wice, Hawłowice - Cieszacin W.(wszystkie n. 13), Jankowice - Surochów 3 maja;

gr. jar. 2:
Zaleska Wola - Laszki, Michałówka - Chotyniec, Młyny - Szówsko, Nienowice - Korzenica (wszystkie n. 13);

gr. lubaczowska:
Opaka - Cewków, Ruda Róż. - Zalesie, Płazów - Mołodycz (wszystkie n. 13), Cetula - Antoniki (n. 16);

gr. przemyska: Nehrybka - Żurawica, Niziny - Jaksmanice, Orzechowce - Kalników, Zadąbrowie - Maćkowice, Łuczyce - Bolestraszyce, Fredropol - Bircza (wszystkie n. 13);

gr. przeworska:
Rozbórz Długi - Pantalowice, Manasterz - Gać, Nowosielce - Siennów, Sietesz - Tryńcza, Rożniatów - Maćkówka (wszystkie n. 13);

Krosno - gr. 1:
Jankowce - Myczkowce, Górzanka - Zagórz, Tyrawa Woł.a - Poraż, Średnia W. - Czaszyn (wszystkie n. 13), Olszanica - Polańczyk (n. 15), Łukowe - Niebieszczany (n. 16.30);

Krosno gr. 2:
Posada Górna - Strachocina (n. 11), Odrzechowa - Pielnia (n. 12), Jaćmierz - Milcza (n. 13), Płowce/Stróże Małe - Czerteż (n. 13), Głębokie - Rymanów Zdrój (n. 16.30), Srogów Górny - Wróblik Szl. (n. 16.30);

Krosno gr. 3:
Domaradz - Dydnia (n. 11), Golcowa - Wzdów (n. 13), Hłudno - Jabłonka (n. 13), Niebocko - Nozdrzec (n. 15), Grabownica - Trześniów (n. 16.30), Jasionów - Izdebki (n. 16.30);

Krosno gr. 4:
Wrocanka - Równe, Lubato-wa - Jasionka, Węglówka - Kombornia, Pustyny - Jasienica Rosielna (wszystkie n. 13), Głowienka - Bóbr-ka (n. 15);

Krosno gr. 5:
Szczepańcowa - Wojaszówka (n. 11), Dobieszyn - Potok (n. 11), Żeglce - Łęki Strzyż. (n. 13), Zręcin - Chlebna (n. 15), Świerzowa - Brzezówka (n. 16.30);

Krosno gr. 6:
Niegłowice - Osiek Jas. (n. 11), Osobnica - Błażkowa (n. 12), Szebnie - Makowiska (n. 13), Nowy Glinik - Łubienko (n. 13), Brzyska - Dębowiec (n. 15), Krempna - Hankówka-Brzyszczki (n. 16.30);

Rzeszów, gr. 1:
Rudna M. - Nowa W. (n. 11), Stobier-na-Krzywe - Trzciana, Biała - Junak Rzeszów, Dąbrowa - Staroniwa Rzeszów, Nienadówka - Mrowla (wszystkie n. 14), RKS Rzeszów - Rudna Wielka (n. 18);

Rzeszów gr. 2:
Nosówka - Grunwald Rzeszów (n. 12.30), Lubenia - Dobrzechów (n. 14), Połomia - Lutoryż (n. 14), Borek Stary - Kozłówek (n. 14.30), Pstrągowa - Grodzisko (n. 16);

Rzeszów gr 3:
Wola Raf. - Głuchów (n. 11), Tarnawka - Wysoka (n. 11), Strażów - Kraczkowa (n. 14), Krzemienica - Harta (n. 14), HALO Hyżne - Markowa (n. 15), Albigowa - Husów (n. 17);

Rzeszów gr. 4:
Łąka - Sitowianka Budy Łańc. (n. 13), Kosina - Wola Dalsza (n. 14), Korniaktów - Budovia Budy Łańc. (n. 14), Zalesie - Łukawiec (n. 14), Smolarzyny - Trzebuska (n. 15), Trzeboś - Palikówka (n. 16);

Rzeszów gr. 5:
Trzciana - Malinie (n. 11), Borowa - Mielec (n. 11), Wierzchowiny - Kawęczyn (n. 12.30), Górki - Żarówka (n. 14), Padew Nar. - Ławnica (n. 14), Rzędzianowice - Dębiaki (n. 14), Babicha - Podleszany (n. 15);

Rzeszów gr. 6:
Kolbuszowa - Przyłęk (n. 11), Werynia - Kosowy (n. 11), Ostrowy Tusz. - Dobrynin (n. 11.30), Trzęsówka - Trześń (n. 14), Zarębki - Dzikowiec (n. 14), Łączki Brz. - Cmolas (n. 14);

Stalowa Wola - gr. 1:
Żabno - Przyszów (n. 11), Sobów - Trześń, Tarn. Wola - Cygany, Serbinów - Ha-dykówka (n. 14.30);

Stalowa Wola gr. 2:
Kotowa W. - Radomyśl (s. 17), Jarocin - Majdan Zbyd. (s. 17), Turbia - San St. Wola (n. 12.30), Glinianka - Wola Rz. (n. 12.30), Pilchów - Zaklików (n. 12.30), Bieliny - Bieliniec (n. 15), Kurzyna - Zdziechowice (n. 16);

Stalowa Wola gr. 3:
Biedaczów - Rudnik (s .16), Wierzawice - Łukowa (s. 17), Łętownia - Wólka Gr. (n. 12.30), Sójkowa - Tarnogóra (n. 12.30), Przychojec - Hucisko (n. 12.30), Giedlarowa - Przę-dzel (n. 14), Kopki - Majdan Łęt. (n. 15.30).

CLJ

U19:
Motor Lublin - Resovia (n. 12), Stal Rzeszów - Wisła Kraków (n. 16);

U17:
Resovia - Karpaty Krosno (s. 11), Stal Mielec - KKP Korona Kielce (s. 12);

U15:
Wisła Kraków - Karpaty Krosno (s. 14), SMS Jarosław - KKP Korona Kielce (s. 15).

KOBIETY

1 liga:
Praga Warszawa - Resovia (s. 12.30), Tarnovia Tarnów - Sokół Kolbuszowa Dolna (s. 14);

2 liga:
Dębica - Wierzchowiska (n. 11), Majdan Sien. - Lublin (n. 13).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nowiny 24
Dodaj ogłoszenie