III LIGA PODKARPACKA

MKS V LO RZESZÓW - SIARKA II TARNOBRZEG 98:80 (23:26, 22:16, 31:15, 22:23)

MKS V LO: Prokop 15, Wiącek 6, Sawczuk 24, Pączek 25, Cyganik 8 oraz Marcinowski 0, Orzech 0, Nowak 15, Kondracki 0, Górecki 5.
SIARKA: Podsiadło 7, Karwas 10, Ryznar 18, Glica 8, Żuraw 31 oraz Mączka 6, Kaltenberg 0, Chojnacki 0.
Goście, wśród których tradycyjnie brylował Michał Żuraw, przez pierwszą połowę trzymali się dzielnie. Sytuacja zmieniła się po dużej pauzie, kiedy to MKS odskoczył na kilkanaście punktów. Po 30. min wygrywał już 76:57. - Na punkty Pawła Sawczuka i Krzysztofa Pączka zawsze mocno liczę, ale in plus zaskoczył Andrzej Nowak. Jak na małą ilość minut gry, sporo "oczek" zaliczył też Cezary Prokop - powiedział Zdzisław Myrda, coach rzeszowian.

STAL II STALOWA WOLA - KONTRA RZESZÓW 82:73 (30:18, 17:21, 13:25, 22:9)

STAL: Ciurko 11, Kochan 19, Szewczyk 29, Łabędzki 8, Kurpiasz 13 oraz Raczyk 2, Jadowski 0, Iżewski 0, Wójcik 0.
KONTRA: Michalski 2, Banyś 17, Karaman 0, Dubiel 27, Sowa 2 oraz Drymajło 3, Skop 22, Szpyrka 0.
Emocjonujący mecz, choć początek tego nie zapowiadał. Po pierwszej kwracie goście zabrali się jednak do odrabiania strat i w trzeciej kwarcie wyszli na 4-punktowe prowadzenie. Pościg kosztował ich jednak sporo sił i w ostatniej odsłonie Stal zdołala opanować sytuację.
SOKÓŁ II ŁAŃCUT - MOSiR II KROSNO 91:69 (19:23, 26:13, 20:18, 26:15)

III LIGA MAŁOPOLSKA

MOSiR KROSNO - KORONA KRAKÓW 88:68 (24:16, 20:20, 19:17, 25:15)
MOSiR: Baran 10, Adamczyk 16, Osiniak 27, Cygan 23, Klita 0 oraz Hałys 10, Barański 0, Kozubal 0, Ślązak 2.
KORONA: Pająk 9, Ozimek 1, Surma 10, Dudzik 35, Brzozowski 3 oraz Gjiolli 8, Kucka 2.
Sędziowali: Jakub Muryjas (Rzeszów) i Rafał Hamryszczak (Przemyśl). Widzów 200.
Gospodarze szybko przejęli inicjatywę, ale grali troche nierówno. W trzeciej kwarcie wygrywali już 18 punktami, by w 27. min mieć tylko 6 oczek zaliczki (54:48). W czwartej odsłonie krośnianie zacieśnili obronę i nie mieli już większych kłopotów. Bardzo dobry mecz rozegrali Marek Osiniak i Przemysław Cygan, w obronie brylował Michał Baran, a na rozegraniu swoje robił Marek Hałys.
Pozostałe wyniki: Limblach Limanowa - Basket Kraków 86:67, STS Nowy Sącz - Skawa Wadowice 78:50, Unia II Tarnów - Cracovia 94:95.

1. Limblach 8 16 750:592
2. Unia 8 13 666:593
3. Korona 8 13 717:717
4. Basket 8 12 581:644
5. MOSiR 8 11 673:681
6. STS 8 11 580:602
7. Cracovia 8 10 606:708
8. Skawa 8 9 618:703