gb, TOMASZ LEYKO
Grupa IV MKS SIEMIANOWICE - AZS RZESZÓW 39-31 (15-15)

SIEMIANOWICE: Boncol, Turek - Martynus 1, Serek 2, Hrbacek 2, Polok 7, Boczek 6, Piaskowski 10, Wiśniewski 1, Kaszubowski 5, Skibiński, Ścieranka 5.
RZESZÓW: Siwiec, Bojda - Czarnota 3, Bober 2, Rędzio 11, Cupryś 7, Zwiercan 5, Pelc 1, Kwieciński 1, Schultis 1, Grosman.
Sędziowali Paweł Podsiadło i Adam Świostek (Radom). Kary: 18 i 10 minut. Widzów 50.
Mecz miał dwa oblicza. Tak dobrze, jak w I połowie, rzeszowianie w tym sezonie jeszcze się nie prezentowali. Fatalnie rozegrali jednak ostatnią minutę przed przerwą. Grając w przewadze, spowodowali rzut karny dla gospodarzy (było 14-15), za moment Paweł Rędzio nie wykorzystał takiej samej okazji dla AZS-u, a Ślązacy zdążyli wyrównać. W II połowie słabo spisywała się obrona, wyjątkowo zły dzień miał doświadczony bramkarz, Zygmunt Siwiec.

Grypa w Zawierciu

Mecz Stali Mielec z Viretem Zawiercie nie doszedł do skutku. W czwartek po południu do siedziby mieleckiego dotarła informacja, że zespół Viretu nie może w sobotę przyjechać, ponieważ większość zawodników choruje na grypę. Klub z Zawiercia nie przysłał jednak wymaganego oświadczenia lekarza wojewódzkiego, więc mielczanie nie chcieli się zgodzić na przełożenie spotkania. Na mecz przyjechali sędziowie, Bartłomiej Skwarek z Puław i Michał Szpinda z Zamościa.
Około 500 osób w zamian oglądało mecz II-ligowców z oldbojami Stali. Młodsza drużyna wygrała 44:38.
Pozostałe wyniki: Orlik Brzeg - AZS Katowice 30-29, Unia Tarnów - ASPR Zawadzkie 36-33; pauzowała Gwardia II Opole. Zaległy mecz AZS UR Rzeszów - Gwardia II zaplanowano na 13 grudnia.

1. Stal 7 12 247-185
2. Zawadzkie 8 11 247-219
3. Viret 7 11 190-162
4. AZS Katowice 8 10 268-230
5. Orlik 8 10 213-206
6. Unia 8 6 240-256
7. Siemianowice 8 6 210-230
8. Gwardia II 7 2 187-224