Weekend na drogach Podkarpacia: ośmiu rannych w trzech...

  Weekend na drogach Podkarpacia: ośmiu rannych w trzech wypadkach

  Anna Janik, KWP

  Nowiny

  Aktualizacja:

  Nowiny

  Weekend na drogach Podkarpacia: ośmiu rannych w trzech wypadkach

  ©Archiwum

  Osiem osób rannych w trzech wypadkach na Podkarpaciu - to bilans sobotniego dnia i nocy. Wśród poszkodowanych jest także motorowerzysta.
  Weekend na drogach Podkarpacia: ośmiu rannych w trzech wypadkach

  ©Archiwum

  Do pierwszego wypadku doszło wczoraj, około godz. 12.30 w miejscowości Jaworze Górne w powiecie ropczycko-sędziszowskim. Motorowerzysta podczas skrętu w lewo został uderzony przez wyprzedzającego go volkswagena golfa. Ze złamaną nogą trafił do szpitala.

  Z kolei po godz. 22. w Krośnie czołowo zderzyło się audi z oplem astrą. Do szpitala trafiło sześć osób: dwóch kierowców oraz czwórka pasażerów. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Wszyscy uczestnicy wypadku, to młodzi ludzie w wieku 17-19 lat.

  Do najpoważniejszego zdarzenia doszło dziś w nocy ok. godz. 2. W Kurzynie Wielkiej (powiat niżański) kierowca rovera na łuku drogi stracił panowanie nad autem, wypadł z jezdni i uderzył w drzewo. 46-latek trafił do szpitala z poważnym urazem kręgosłupa. Ranni zostali też dwaj pasażerowie rovera, ale opuścili już szpital. Od kierowcy pobrano krew do badań na zawartość alkoholu.

  Czytaj treści premium w Nowinach24 Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (4)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (4) forum.nowiny24.pl

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy

  Wideo