Weekend w klasach O, A, B Stalowa Wola [RELACJE, WYNIKI]

ck, mawa, micz
Bukowa Jastkowice - Sokół Kamień
Bukowa Jastkowice - Sokół Kamień Damian Kuziora
W klasie O szlagierowy pojedynek Unia - Pogoń zakończył się sprawiedliwym remisem. Przed przerwą bramkarz gości obronił karnego.

Klasa O Stalowa Wola

Po tej kolejce drugi w tabeli Sokół Sokolniki traci do lidera już tylko dwa punkty. Wyżej notowanych rywali pokonały Francesco, Azalia i Stal Nowa Dęba. Drugi raz z rzędu po trzy „oczka” sięgnął Słowianin.

Nowa Sarzyna - Leżajsk 1:1 (0:1)

Bramki: Grześkiewicz 86 - Pigan 17.

Unia: Żuraw - Pieróg, Bigas, Gnidec (79 Herdyna), Wośko ż, Błajda, Grześkiewicz, Bieńkowski (62 Czechowicz), Wiatr, Madej, Łuczak. Trener Stanisław Bednarz.

Pogoń: Baranowski - Misiąg, Pietrycha ż, A. Drożdżal, Tworko ż, R. Drożdżal, Ryzhak (75 Gronowicz), Bubiłek, Pigan, D. Drożdżal, Stefan ż. Trener Zdzisław Napieracz.

Sędziował Sawicki (Tarnobrzeg). Widzów 250.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Sokolniki - Podlesie 3:0 (2:0) Cąpała 16, Kloc 19, Adamczyk 55;

Jastkowice - Kamień 1:6 (1:2) Słowik - Rychel dwie, Dziopak dwie, Kobylarz, Horajecki;

Jelna - Stale 2:0 (1:0) Wośko, Bączek;

Chwałowice - Gorzyce 1:3 (0:1) Koczwara - Partyka, Winiarski, Kaczmarczyk;

Nowa Dęba - Zdziary 3:1 (2:1) Zaskalski 9, 80, Florys 45-wolny - Gruszczyk 20;

Wola Zarczycka - Siarka II 4:3 (2:1) dla gospodarzy: Sobota 16, 58, Florek 38, Szczepański 82;

Brzyska Wola - Pysznica 3:2 (2:1) Kruk 20, Socha 30-karny, Karczmarczyk 65 - sam., Haliniak;

Grębów - Lipa 5:1 (2:0) dla gości: Mach.

Pauzowało Łowisko.

Klasa A1 Stalowa Wola

Strzelec wygrał emocjonujące derby gminy Baranów Sandomierski. Żupawa, bez siedmiu podstawowych zawodników, przegrała u siebie 5:6 z Wolą Rzeczycką. Szybki mecz i aż 11 goli w Żupawie; miejscowi mogli strzelić kontaktową bramkę już w 75. minucie, ale Gozdalski, który wcześniej zaliczył samobója, popisał się obrona przy karnym, wykonywanym przez Woźniaka. Lider z Rzeczycy Długiej odrabiał straty w drugiej połowie.

WYNIKI:
Skopanie - Krzątka 2:0 (1:0) Czechura 44, Kubiak 89;

Rzeczyca Długa - Wielowieś 3:1 (0:1) Zygmunt 62 , Uberman 74, Kusiński 87 – Mrozik 15-wolny;

Żupawa - Wola Rzeczycka 5:6 (2:3) Stybel trzy, Duma, Dudek - Temporale trzy, Chmiel dwie, Chamot;

Zakrzów - Zaklików 0:0;

Ocice - Mokrzyszów 5:0 Kołodziej dwie, Gajda Mazur, Cebulka;

Wrzawy - Żabno 4:5 (2:4) Gozdalski 18-samobójcza, Woźniak 37, Panek 65, Lasota 85 – Kaczor 1, 63, Pęzioł 20, 35, Brymora 23;

Skowierzyn - San Stalowa Wola 2:3 (1:0) Myszka 42, Zając 73 – Jachim 67, Partyka 77, Zadworny 90;

Dąbrowica - Wola Baranowska 2:1 (1:1) Kopeć 15, Obara 90+3 - Jarosz 17;

Pauza: Serbinów.

Klasa A2 Stalowa Wola

Lider, San Kłyżów trochę niespodziewanie zremisował u siebie z Rotundą Krzeszów, której dorobek punktowy do tej pory był wyraźnie mniejszy. Wykorzystał to Sokół Hucisko, który zbliżył się do aktualnego lidera na 2 punkty. Sokół pewnie pokonał u siebie drużynę z Jarocina. Ostatni zespół w tabeli, Caramika Harasiuki postawił się znacznie wyżej notowanemu Łęgowi Stany i zdołał wywalczyć punkt (dopiero czwarty w tym sezonie).

WYNIKI:
Brzóza Królewska – Jeżowe 4:1 (3:0) Golec 10 i 40, Wawrzaszek 27, Cisło 78 – Szewc 51;

Sójkowa – Wierzawice 4:0 Kozyra dwie, Żak, Chudzik;

Ulanów – Przędzel 0:3 (0:2) Kluk 12, Warchoł 18, Powęska 63;

Stare Miasto – Giedlarowa 0:2;

Sarzyna – Łukowa 0:2;

Harasiuki – Stany 2:2;

Kłyżów – Krzeszów 2:2;

Hucisko – Jarocin 4:0 (2:0) Mołdoch 20, Płachciak 42, Dec 56, Stępień 89.

Klasa B3 Stalowa Wola

Grabiniak Hucisko, jak na lidera przystało, rozbił rywala na własnym boisku – Orzeł Biedaczów dał sobie wbić aż 7 bramek. Również pewnie w Wólce Grodziskiej wygrała ekipa z Rudnika nad Sanem.

WYNIKI:
Kuryłówka – Łętownia 0:1;

Wólka Grodziska – Rudnik nad Sanem 0:5 (0:4) Maciaszek 4, 29, 39 i 51, Konior 44;

Hucisko – Biedaczów 7:2 (3:1) Kargol cztery, Kotuła dwie, Kordiak;

Tarnogóra – Górno 1:3;

Kopki – Przychojec 3:1.