Weekendowe mecze klasy O i A na Podkarpaciu [WYNIKI, STRZELCY]

luks
Gracze Huraganu Przedbórz (na zielono) w starciu z rywalem z Krzywej dość szybko zdobyli gola na 1:0, ale ostatecznie z boiska schodzili pokonani. Marcin Jastrzębski
Sprawdźcie weekendowe wyniki w meczach klasy O i A oraz B na Podkarpaciu.

Sobotnie mecze 2, 3 i 4 ligi - RELACJE, ZDJĘCIA

Klasa B Rzeszów:

Wyrównane zaległe spotkanie rozegrały drużyny z Budziwoja i Kozłówka. Wynik otworzyli goście w 12 minucie po tym jak sędzia podyktował dla nich rzut wolny, jednak na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać. Po kolejnych celnych strzałach ostatecznie I połowa zakończyła się remisem 2:2. Druga była równie zacięta, a szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Huraganu tuż przed końcowym gwizdkiem, kiedy to w 89 minucie piłkę do siatki po raz drugi skierował Szymon Wójtowicz. – Na sam koniec dopisało nam szczęście. Zawodnik gospodarzy dostał czerwoną kartkę i to nam pomogło w strzeleniu zwycięskiej bramki. Jednak oba zespoły rozegrały naprawdę dobre spotkanie – relacjonował prezes Huraganu Jan Król.

Grunwald II Rzeszów – Huragan Kozłówek 3:4 (2:2) Panas ,P. Grzebyk, Kopiec – Wójtowicz 12, 89, M. Jarzyna 40, Kuta 51.