Weekendowe mecze w klasach OAB Stalowa Wola [RELACJE, WYNIKI, STRZELCY]

red.
archiwum
W weekend o kolejne punkty walczyli piłkarze w klasach OAB Stalowa Wola.

Klasa O

Lider przegrał niespodziewanie u siebie z Pogonią Leżajsk po bramce w ostatniej fazie spotkania. Na potknięciu Sokoła skorzystali zawodnicy z Gorzyc i Nowej Sarzyny, którzy zbliżyli się do zawodników z Niska w ligowej tabeli. Piętnaście minut potrzebował Grzegorz Szymanek na skompletowania hat-tricka. Ciekawe spotkanie trzymające do ostatniej minuty obejrzeli kibice w Ździarach, gdzie ich LZS wyrównał w ostatniej akcji meczu. Na swoje spotkanie nie dotarły rezerwy Stali Stalowej Woli, oficjalnym powodem jest covid w pierwszym zespole. Drugi tydzień z rzędu pauzują zawodnicy z Brzyskiej Woli.

LZS Ździary – TS Transdźwig Stale 2:2 (1:1)

Bramki: Kiełbowicz 11, Machaj 90 – Rzepiela 35, Dziuba.

LZS: Drzymała – Pchełka, Siudak, Słowik, Strartek – Kiełbowicz (60 Machaj), Sobiło, Cichoń, Cupak (60 Bąk), Urbanik (50 Gruszczyk) – Wojtas.

TS: Biało – Pyszczek, Duda, Skrzek, Durda – Dziuba (80 Bochnak), R.Rzepiela (89 Stępień), Franus, Nurzyński, Borkowski (60 Jeczeń) – Stąporski.

Pozostałe wyniki:
Stal Gorzyce – LZS Rzeczyca Długa 6:0 (4:0) Szymanek 18, 31k, 33, Guściora 45, Golik 49, Bernaś 65
Unia Nowa Sarzyna – ŁKS Łowisko 4:0 (1:0) Błajda 39 k, 49, Hanejko, Łuczak 90
Sokół Nisko – Pogoń Leżajsk 1:0 (0:0) Masełek 77
Olimpia Pysznica – Stal Nowa Dęba 3:2 (2:2) Anes 12, Furtak 17 – dla gości
San Kłyżów – Siarka II Tarnobrzeg 0:3

Klasa A1

Zwycięstwa zanotowały dwie drużyny z góry tabeli, ale to piłkarze Wisanu Skopanie jak na razie są na pierwszym miejscu przed Juniorem Zakrzów, jednak jest to tylko jeden punkt przewagi. W środku tabeli równie ciekawie, zawodnicy Woli Rzeczyckiej popisali się efektowną wygraną z Żabnem aż 7:2, natomiast Bukowa Jastkowice również wysoko ograła Czarnych Lipa 5:2. Wyrównane starcie odbyło się pomiędzy Sanem Wrzawy, a Wspólnotą Serbinów lepsi okazali się gospodarze wygrywając 3:2.

Klasa A2

San Rozwadów prowadził do przerwy w Ulanowie, ale to Retman ostatecznie cieszył się ze zwycięstwa. Wólka Tanewska już do przerwy prowadziła ze Staromieszczanką czterema bramkami. Hattricka w tym spotkaniu zanotował Sebastian Pieróg. Postrzelali sobie piłkarze KS-u Jarocin; wicelider wygrał z Francesco Jelna 6:0.

WYNIKI:
Ulanów – Rozwadów 4:1 (0:1) Lewiński 49, Wołoszyn 62, 84, Tyczyński 73 – Zadworny 18;
Wólka Tanewska – Stare Miasto 5:0 (4:0) Pieróg 8, 23, 86, Wołoszyn 27, Góreczny 44;
Podlesianka Kamień – Jeżowe 2:0;
Jarocin – Jelna 6:0;
Łętownia – Łukowa 2:3.
Mecze Podwolina – Hucisko, Sójkowa – Krzeszów zostały odwołane ze względu na zły stan muraw.

Klasa B1

Sporo bramek, bo aż osiem oglądali kibice w Krzątce. Niespodzianki jednak nie było i miejscowy zespół przegrał z faworytem LZS Jadachy. Żupawa natomiast trochę niespodziewanie zgubiła punkty i zremisowała na własnym terenie z Tarnowską Wolą.

WYNIKI:
Sobów – Ocice 3:6 dla gości Dzhula dwie, Mazur, Stadnik, Szczepanków, Glica;
Chmielów – Wydrza 6:2;
Krzątka – Jadachy 2:6 (2:3) Konefał 43, Adamczyk 45 – T. Wolan 24 i 33, Niedziałek 40, K. Wolan 49, Bałata 57 i 83;
Żupawa – Tarnowska Wola 0:0;
Knapy – Wspólnota II Serbinów 3:0;
Trześń – Cygany 4:3 dla gospodarzy Cąpała, Drozdowski, Dul, Surmański.

Klasa B2

Zespół Orła Rudnik trochę niespodziewanie stracił punkty remisując z Zaklikowem. Cieszyli się kibice w Turbii, bo ich zespół zaaplikował rywalom aż osiem goli.

Klasa B3

W derbach gminy Hucisko Grabniak pokonał Tanew Harasiuki. Lider z Sarzyny zgarnął kolejne trzy punkty, a w meczu dwóch Azalii lepsze okazały się rezerwy z Woli Zarzyckiej.

WYNIKI:
Przychojec – Kuryłówka 1:0 (0:0) Knap 47;
Górno – Wólka Grodziska 3:0;
Azalia II Wola Zarzycka – Brzóza Królewska 5:1 dla gospodarzy Szczepański 4, M. Florek 34 i 42, A Sobota 45, Kłos 75;
Biedaczów – Sarzyna 2:4 (2:3) Urban 6, Powrózek 15 – Kostyra 4 i 79, Zebzda 26 i 35;
Giedlarowa – Tarnogóra 5:2;
Kopki – Majdan Łętowski 5:0;
Hucisko – Harasiuki 3:2 dla gości Młynarski, samob.