Weekendowe wydarzenia w klasach OAB Stalowa Wola. Wygrana Rzeczycy Długiej

W meczu Rzeczycy Długiej z Zakrzowem padło 7 bramek
W meczu Rzeczycy Długiej z Zakrzowem padło 7 bramek Damian Kuziora
Rzeczyca Długa pokonała Zakrzów. Czarni Lipa ograli Jezioraka Chwałowice w starciu beniaminków "okręgówki".

Klasa O

W starciu dwóch beniaminków Czarni okazali się lepsi od Jezioraka. Dla zespołu z Lipy to pierwsza wygrana w sezonie. Pięć bramek padło na stadionie w Sokolnikach i wszystkie zdobył Mateusz Michalski. Ciekawy i emocjonujący był mecz Pogoń - Sokół Kamień. Goście prowadzili dwoma golami, jednak leżajska drużyna wyrównała.

Czarni Lipa - Jeziorak Chwałowice 3:2 (2:0)

Bramki: Konrad Chamera 10, 15-wolny, Siembida 49 - M. Kurkiewicz 58, sam. 70.

Czarni: Życzyński - Brzeziński (32 Piłat - 63 Goch), J. Torba, Gierak, Plęs, Ł. Mach, P. Mach, Pamuła ż (89 Wojniak), Siembida, Konrad Chamera, Drąg (58 Kapusta). Trener Sylwester Chamera.

Jeziorak: Machowski - M. Oźga, D. Górniak, Nowiński, Latawiec, Wydra, Skwara, Koczwara, G. Kurkiewicz (50 M. Górniak), K. Oźga, M. Kurkiewicz. Trener Andrzej Kasiak.

Sędziował Kijak (Stalowa Wola). Widzów 50.

POZOSTAŁE WYNIKI:
Leżajsk - Sokół Kamień 2:2 (0:1) sam. 75, Kubas 89 - Woźniak 15, Rychel 55-karny;

Brzyska Wola - Nowa Sarzyna 1:2 (0:0) M. Leniart 47 - Łuczak 65, K. Błajda 70;

Sokolniki - Wola Zarczycka 5:0 (1:0) Michalski pięć;

Podlesianka Kamień - Jastkowice 1:2 (0:1) Dominik Story 78-karny - Wiatrowski 32, Partyka 76;

Zdziary - Gorzyce 1:4 (1:2) Sobiło - Szymanek dwie, Partyka, Toś;

Grębów - Jelna 0:1 (0:1) Bielak 30; Pysznica - Łowisko 0:3 (0:1) Delekta 38, Olko 52, Doktor 75;

Stale - Siarka II 0:0.

Pauzowała Nowa Dęba.

Klasa A

Grupa 1

Od kwietnia ubiegłego roku aż do niedzieli drużyna Wisanu nie wracała do Skopania z meczu wyjazdowego z wygraną. Niechlubna seria ekipy trenera Janusza Hynowskiego dobiegła końca w Skowierzynie. W Rzeczycy długiej miejscowi strzelali tylko do przerwy i po kontaktowym golu musieli się bronić.

Krzątka - Wola Baranowska 2:0 (2:0) Bednarz 15, Kańka 43-wolny;

Rzeczyca Długa - Zakrzów 4:3 (4:1) Zygmunt 1, Dziura 5, 12, 32-karny – Żyła, M. Szlęzak, Macioszek;

Grupa 2

Zespół z Ulanowa jest na razie bezbłędny - wygrali po raz piąty i są na czele tabeli. Wysoko na wyjeździe wygrali piłkarze Łęgu Stany. Niespodzianką po pierwszej połowie pachniało w Hucisku, gdzie miejscowy Sokół grał ze Staromieszkanką. Do przerwy był bezbramkowy remis, ale potem gospodarze zdobyli dwa gole.

WYNIKI:

Wierzawice – Giedlarowa 0:2; Ulanów – Sójkowa 3:1;

Przędzel – Stany 2:6 (2:5) Kluk 5, Warchoł 44 – Kozioł 4 i 63, Ryś 14 i 17, Kruk 20, Buczek 25;

Krzeszów – Harasiuki 3:2 (1:0) Winogrodzki 29, Szostak 60, Babij 88 – Wójcik 50 i 76;

Jarocin – Wólka Tanewska 2:0 (1:0) Drabik 26, Tarka 69;

Hucisko – Stare Miasto 2:1 (0:0) dla gospodarzy Stępień 56, Kołodziej 59.

Jeżowe – Łukowa 7:0

Kłyżów – Sarzyna 4:3

Pauza Brzóza Królewska.

Klasa B

Grupa 1

Zespół KS Cygany pokonał u siebie w spotkaniu derbowym LZS Jadachy choć do przerwy to goście prowadzili 1:0. Tarnowska Wola nie miała większych problemów z pokonaniem drużyny z Zabrnia. Nie ma już niepokonanych drużyn, bo Kolejarz Knapy pokonał w meczu na szczycie Łęg Kopcie. Bardzo wyrównany był mecz w Chmielowie, gdzie padło aż sześć goli i spotkanie zakończyło się remisem 3:3.

WYNIKI:

Tarnowska Wola – Zabrnie 4:0 (2:0) Gil 15, Sawa 30, Sabo 58, Bujak 88;

Chmielów – Trześń 3:3 (2:2) Borowski dwie, Czernik – Bożek dwie, Paruch;

Knapy – Kopcie 1:0;

Cygany – Jadachy 4:2 (0:1) Ordon dwie, Durlak, A. Wolan – M. Wolan, Korona.

Pauza Serbinów.

Grupa 2

Niesamowite strzelanie urządzili sobie piłkarze z Kotowej Woli z Zdziechowicach. Mecz zakończył się wygraną gości aż 8:0. Również osiem bramek padło w Zbydniowie, gdzie lider pokonał zespół z Kurzyny. Dystansu nie traci drużyna z Glinianki, która pokonała u siebie pewnie rywali z Podwoliny. Nie odbył się mecz w Turbii, ponieważ goście nie przyjechali.

WYNIKI:

Krzaki-Słomiana – Majdan Zbydniowski 1:0 (0:0) Wolak 48;

Zbydniów – Kurzyna 7:1 (3:1) dla gospodarzy Ryba trzy, Gumoliński, Górski, Latawiec, Krysiak;

Glinianka – Podwolina 4:1;

Zdziechowice – Kotowa Wola 0:8 (0:5) Madej, Zalewski dwie, M. Rejchert dwa, Kopeć, Radawiec, Szuba;

Turbia – Bieliniec goście nie przyjechali na mecz.

Grupa 3

Wciąż bez punktu pozostają zespoły Złotosanu Kuryłówka i Jutrzenki Kopki. Ci pierwsi przegrali wysoko u siebie z Górnovią, a drudzy pauzowali. Niepokonany pozostaje natomiast zespół Kłyżu Tarnogóra, który tym razem wygrał mecz na szczycie z Grabiniakiem Hucisko. Okazałe zwycięstwo na własnym stadionie odniosła Wołczanka Wólka Grodziska, a także Orzeł.

WYNIKI:

Kuryłówka – Górno 0:6 Bolko dwie, Słonina dwie, Dudzik, Majka;

Rudnik nad Sanem – Biedaczów 3:0 (3:0) Szymonik dwie, Maciaszek;

Hucisko – Tarnogóra 1:2 (1:1) Krupa – Maczuga, Bednarz;

Wólka Grodziska – Majdan Łętowski 4:1 (2:0) dla gospodarzy Lizak, Leja-karny, Siuzdak, Leja.

Łętownia – Przychojec 3:1