0 1 połowa

ŁKS Łódź

1

0 1 połowa

• Koniec spotkania! Na te bramki się nie zanosiło. A jednak padły. ŁKS szczęśliwie uratował punkt.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! ROZWANDOWICZ USTALA WYNIK NA 1:1! ALEŻ EMOCJE. STOPER ZREHABILITOWAŁ SIĘ ZA FAUL Z 87 minuty!

• RZUT KARNY DLA ŁKS ŁÓDŹ!

• Jeden z asystentów Moskala musiał opuścić strefę. Tak zadecydował sędzia.

• Arbiter z Torunia doliczył trzy minuty.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! 1:0 dla Wigier. Trafił bezbłędnie Huertas!

• RZUT KARNY DLA WIGIER SUWAŁKI! Faulował Rozwandowicz

• Pawłowski zmienia Piekarskiego.

• Rozwandowicz fauluje rywala. Minuty uciekają ŁKS-owi.

• Pyrdoł w miejsce Wolskiego. Więcej zmian u gości już nie będzie.

• Fatalna decyzja Kwaśniewskiego pod bramką ŁKS-u! Za długo zwlekał ze strzałem i ostatecznie stracił piłkę. Na widowni jęk zawodu.

• I kolejna roszada po stronie Wigier. Za Sabiłło wszedł Kwaśniewski.

• Wkraczamy w ostatni kwadrans meczu. Wigry dobrze się bronią. Przed chwilą skutecznie wybił Adu Kwame.

• Karbowego zmienił właśnie Smuga.

• Może z dystansu? A może i nie. Ramirez uderzyl, ale obok bramki.

• Sporo niedokładności z obu stron. Tymczasem na widowni zabawa na dwie trybuny z pytaniem: kto wygra mecz.

• Salwy śmiechu na widowni. Bryła uderzył baaaaaardzo źle.

• Bryła w miejsce Łuczaka. To druga zmiana w zespole gości.

• Nerwowo w szesnastce Wigier. Kąkolewski musiał interweniować po złym przyjęciu kolegi z pola.

• Ależ teraz sędzia oszczędził Sobocińskiego. Ten obrońca miał już kartkę i kwalifikował się na kolejną. Nie dostał, zostaje na boisku.

• Nieudana próba Klimczaka. Piłka przeszła obok jednego ze słupków.

• Klimczak dostał kartkę.

• Gorąco na boisku. Najemski minimalnie się pomylił. Niezła akcja Wigier!

• Gościom zaczyna się chyba spieszyć. Ewidentnie podkręcili tempo. Mają też swoje okazje. Przed chwilą na spalonym został jednak złapany Sekulski.

• Kolejny rzut rożny dla ŁKS-u. Do pola karnego wbiegają rośli zawodnicy.

• Blisko, blisko trafienia dla gospodarzy. Piłka minimalnie przeleciała nad poprzeczką.

• Uwaga. Będzie okazja dla Wigier - z rzutu wolnego.

• Druga połowa rozpoczęta. Od środka goście.

• Sekulski w miejsce Kujawy.

• Koniec pierwszej odsłony. Po dość przeciętnych 45 minutach (a właściwie 46, bo 1 doliczył arbiter) Wigry bezbramkowo remisują z ŁKS-em. Wracamy za kwadrans.

• W ostatnich minutach optyczną przewagę zyskał ŁKS. Nie przełożyło się to jednak na zmianę wyniku.

• Łuczak! Kąkolewski znowu nie dał się zaskoczyć. Dobra interwencja, za którą zebrał oklaski od fanów.

• Nie ma bramki dla ŁKS-u. Adu Kwame wybił piłkę po uderzeniu Ramireza.

• ... z którego nic dobrego nie wynikło. Łuczak uderzył niecelnie.

• Może uda się ze stałego elementu? Teraz ŁKS ma rzut wolny...

• Ciasno pod obiema bramkami. Zarówno gospodarze jak i goście nie za bardzo wiedzą, w jaki sposób wturlać piłkę do siatki. Za moment koniec pierwszej odsłony.

• Wigry nie wykorzystały rzutu rożnego. Po dośrodkowaniu faulował jeszcze Bartczak i ŁKS odzyskał piłkę.

• Na boisku niewiele się dzieje. ŁKS najwyraźniej nie zamierza forsować tempa.

• Na trybunach kilkuset widzów:

• Mamy chwilę przerwy. Sabiłło doznał jakiejś kontuzji.

• W końcu coś się dzieje. Najpierw uderzał Wolski (zablokowany), potem Kujawa. Kąkolewski daje jednak radę.

• I jeszcze jedna kartka! Tym razem ukarany został Sobociński.

• Ważna interwencja Kołby. O tempo szybciej dopadł do piłki niż Sabiłło.

• Piłkarze Wigier i kibice tego zespołu reklamują zagranie ręką. Decyzja sędziego? Gramy dalej.

• Kujawa sięgnął nogą Kąkolewskiego. Faul i jest żółta kartka. Bramkarz kontynuuje na szczęście grę.

• Chorągiewka w górze. Na ofsajdzie znalazł się wysunięty Sabiłło.

• Drugie uderzenie Łuczaka w tym meczu. Efekt? Ten sam jak wcześniej - zły. Napastnik kopnął niecelnie.

• Adu Kwame otrzymał kartkę. Faulował Grzesika.

• Sporo niedokładności w pierwszym kwadransie gry.

• Po Kujawie także Łuczak został przyłapany na spalonym.

• Wzmaga się doping na widowni. Zespół gospodarzy na razie jest jednak zepchnięty do defensywy. Przed chwilą wpadkę brzemienną w skutkach mógł zaliczyć Kąkolewski. Na jego szczęście sytuacja została wyjaśniona.

• ŁKS oddał strzał. Niecelny. Pomylił się Łuczak.

• Goście nie zrobili użytku z dwóch rzutów rożnych. Dobrze interweniowali defensorzy.

• Nieśmiałe oklaski z trybun. Wigry powinny lepiej zakończyć swoją pierwszą akcję. Niecelny strzał.

• Kujawa został złapany na ofsajdzie. ŁKS cierpliwie buduje kolejne ataki. Sporo podań wymieniają środkowi pomocnicy.

• Gospodarze zaczęli ten mecz. Grają w białych strojach. Goście na czarno.

• Trwa walka o środek pola. Na razie bez okazji z obu stron.

• Gramy. Wybrzmiał pierwszy gwizdek!

• Piłkarze wyszli na murawę. Minutą ciszy uczczono pamięć byłego sędziego i prezesa wojewódzkiego ZPN - Alojzego Jarguza, który zmarł przedwczoraj.

• W Suwałkach ciepło i całkiem słonecznie. Za moment rozpoczęcie meczu.

• W październiku w bezpośrednim spotkaniu wygrał ŁKS, który pokonał Wigry 2:1. Po golu strzelili Kujawa z Rozwandowiczem, a samobójem "popisał" się Sobociński (został trafiony piłką po nieudanej jedenastce Karbowego).

• ŁKS potwierdził natomiast, że porażka z Puszczą była wypadkiem przy pracy. Po wygranej z GKS Tychy (2:0) nadeszło bowiem zwycięstwo z Sandecją Nowy Sącz (2:0). Mecz odbył się w Wielki Piątek.

• Cele na końcówkę sezonu są różne, ale plany na dzisiaj te same - obie drużyny walczą o pełną pulę! Wigry w Wielki Czwartek zremisowały na wyjeździe z Podbeskidziem 3:3. Ostatnią bramkę w 90 minucie zdobył Najemski.

• Pół godziny dzieli nas od pierwszego gwizdka Mariusza Korpalskiego. W ramach 30. kolejki czternasty zespół tabeli podejmie wicelidera.