Wisłok Wisniowa przegrał z Wisłokiem Strzyżów w sparingu

Przemysław Markocki
Waldemar Złotek (z prawej) strzelił pierwszego gola dla Wisłoka Wiśniowa.
Waldemar Złotek (z prawej) strzelił pierwszego gola dla Wisłoka Wiśniowa. PRZEMYSŁAW MARKOCKI
Piłkarze Wisłoka Wiśniowa przegrali w meczu kontrolnym z piątoligowym Wisłokiem Strzyżów 2-4.

Kolejne spotkanie kontrolne beniaminek z Wiśniowej rozegrał na sztucznym boisku w Dukli. Wszystko rozpoczęło się zgodnie z planem, bo już w 2. minucie do siatki trafił Waldemar Złotek. Jeszcze przed przerwą strzyżowianie strzelili jednak dwa gole i wyszli na prowadzenie.

W drugiej odsłonie piątoligowiec nie spuścił z tonu i strzelił kolejne bramki. Rozmiary porażki beniaminka z Wiśniowej zmniejszył grając trener Andrzej Jaskot. Kilka minut przed końcem swoją szansę miał Bartłomiej Bogacz, który jednak nie zdołał wykorzystać rzutu karnego.

W jedenastce z Wiśniowej wzmocnień już raczej nie będzie. W rundzie wiosennej w zespole nie zagrają na pewno Marek Klamut i Hubert Lipka, którzy zostali wypożyczeni do Granitu Wysoka Strzyżowska (rzeszowska klasa B).

WISŁOK WIŚNIOWA - WISŁOK STRZYŻÓW 2-4 (1-2)
BRAMKI: Złotek (2), Andrzej Jaskot (66) - Pałys (24), Klimek (43), Kruczek (57), Barłowski (83).