Wisłoka Dębica bez trudu rozbiła Sokoła z Kolbuszowej Dolnej. Dawid Sojda piłkarzem meczu

Wisłoka bez problemów wypunktowała Sokoła
Wisłoka bez problemów wypunktowała Sokoła Archiwum
- Mogliśmy wygrać wyżej. Od sześćdziesiątej minuty przewaga była już przygniatająca – ocenił Bogusław Pater, kierownik dębickiej Wisłoki, która wygrała 4-0 z Sokołem Kolbuszowa Dolna

Bohaterem meczu został Dawid Sojda. Nie dość, że strzelił dwa gole, to jeszcze zaliczył dwie asysty. Jedna klasyczną, przy golu Rębisza, a drugą swoistą, bo to jego zagraniu Gorzelany wpakował piłkę do własnej bramki.

Przy golu na 1-0 Sojdę obsłużył Rębisz. Przed golem na 2-0 goście nieudolnie próbowali złapać gospodarzy na pozycji spalonej. Sojda nie dał się wciągnąć w pułapkę i od połowy boiska pognał na bramkę Sokoła, po czym wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem. Przy golu na 4-0 Rębisz strzelał do pustej bramki.

Gole mogli jeszcze strzelić Sojda (sytuacja sam na sam), Cabała (główkował z metra w słupek), Łanucha.

Wisłoka Dębica – Sokół Kolbuszowa Dolna 4-0 (2-0)