Wizyta u fryzjera stylisty (fryzura ślubna). Salon Fryzjerski – Ilona Stankiewicz

Materiał promocyjny
Powoli zbliża się ta wyjątkowa chwila, gdy wreszcie powiesz „tak”. Kolejny krok w ślubnych przygotowaniach to wybór odpowiedniej fryzury. Choć propozycji jest wiele, pamiętaj przede wszystkim o tym, że fryzura powinna być doskonale dopasowana do Twojej urody, osobowości i stylu sukni ślubnej. Idealne uczesanie włosów to najlepsza ozdoba, dzięki której poczujesz się w tym dniu jak księżniczka.

Jak zadbać o włosy przed ślubem?

Lśniące i zdrowe włosy to Twoja wizytówka, nie tylko w tym ważnym dniu. Doskonałym momentem do rozpoczęcia odpowiedniej pielęgnacji włosów jest czas, kiedy do dnia ślubu pozostało co najmniej pół roku. Może się to wydawać odległym terminem, jednakże włosy są niezwykle wymagające i aby przywrócić im naturalną równowagę potrzeba czasu, troskliwej pielęgnacji i umiejętnego zaplanowania zabiegów fryzjerskich. Odpowiednie preparaty i profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne zapewnią włosom doskonały wygląd i kondycję. Pamiętajmy równie o systematycznym ich podcinaniu, dzięki czemu staną się gęstsze i mocniejsze.

Kiedy farbować włosy?

Jeżeli planujesz zmianę koloru, nie rób tego samodzielnie w domu. gdyż możesz zniszczyć i przesuszyć włosy. Samą koloryzację zaplanuj na tydzień przed ślubem. Dzięki temu kolor będzie bardziej świeży, nie będziesz miała odrostów, a włosy nie będą przesuszone.

Próbna fryzura ślubna. Jak się do niej przygotować?

Zanim stylistka fryzur wybierze najkorzystniejsze dla Twojego typu urody propozycje, przygotuj wcześniej kilka zdjęć fryzur, które najbardziej Ci się podobają. Zastanów się również, jakie dodatki do włosów wybierzesz -welon, woalkę, ozdobę biżuteryjną, a może żywe kwiaty? Koniecznie zabierz ze sobą do salonu zdjęcie sukni ślubnej -ułatwi to dopasowanie fryzury do fasonu i stylu kreacji. Włosy do fryzury próbnej powinny być świeżo umyte, bez dodatku środków do stylizacji włosów, tak aby stylista mógł zapoznać się z nimi -szczególnie jeżeli jest to Twoja pierwsza wizyta w konkretnym salonie. Pamiętaj również o tym, aby nie wiązać i nie upinać włosów w dzień przed wizytą u fryzjera, gdyż mogą się odkształcić, co bardzo utrudni pracę nad nimi.

ILONA STANKIEWICZ - Fryzjer,stylista ślubny

Fryzjerstwo to dla niej pasja i realizacja marzeń. Ekspert w upięciach i kokach, również ślubnych. Stylista fryzur podczas wielu sesji zdjęciowych, m.in. do magazynu „Panna Młoda” oraz „Moda Ślub”. Dyplomowany pedagog. Laureat konkursu w plebiscycie Mistrzowie Urody 2018 zajmując I miejsce jako Fryzjer Roku w powiecie Rzeszowskim i Wojewódzkim. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, dobierając fryzurę do typu urody i stylu życia. Najbardziej lubi ponadczasową klasykę z domieszką nowoczesności, ale nieustannie poszukuje inspiracji w modzie i trendach fryzjerskich. Stale podnosi swoje kwalifikacje na różnorodnych szkoleniach branżowych.

Mobilny Salon Fryzjerski – Ilona Stankiewicz
ul. J. Gałęzowskiego 13, Rzeszów
+48 730 502 254
www.facebook.com/mobilnyfryzjer.IK